Hodinky Guess: Luxus, ktorý vám poslúži

Hodinky Guess: Luxus, ktorý vám poslúži

26. apríla 2011, hodinky, náramkové hodinky, hodinky Guess a-hodinky.cz, Guess

Sponzorovanej odkazy:

Svet sa zmenšuje, všetko sa zrýchľuje, chcelo by sa s trochou zveličenia povedať o dnešnej dobe. Pravdy je na tom však viac než dosť. Aby sme sa týmto meniacim sa podmienkam našich životov prispôsobili, musíme byť predovšetkým pánmi svojho času. V tejto súvislosti treba staviť na klasiku. Náramkové hodinky nám nielen pohodlne sprostredkujú povedomie o tom, koľko je práve hodín, ale zároveň štýlovo dotvoria našu osobnosť. Náramkové hodinky sú od nepamäti aj módnym doplnkom. O tom svedčí aj fakt, že rešpektované luxusné značky zaraďujú medzi svoj sortiment aj tieto praktické ukazovatele času.

Výnimkou nie je ani americká spoločnosť Guess, ktorá je známa predovšetkým svojimi kultovými kabelkami. Zakladatelia tejto spoločnosti majú však francúzsky pôvod. Štyria bratia z Marseille sa vydali za šťastím do slnečnej Kalifornie, kde v tamojšej metropole Los Angeles, v roku 1981 založili svoju úspešnú značku, ktorá sa stala synonymom štýlovej módy známej po celom svete.V osemde­siatych rokoch boli hlavnou devízou spoločnosti jeansy, zároveň bola v polovici desaťročia predstavená prvá kolekcia hodiniek. Značka Guess sa však drží v popredí už bezmála tridsať rokov od svojho vzniku, pričom jej neutíchajúca obľuba stále rastie.

Hodinky Guess kedykoľvek a kdekoľvek

Guess, to sú pánske hodinky Guess aj dámske hodinky Guess na všetky príležitosti. Či už sa jedná o každodenné nosenie, alebo o výnimočné situácie, v oboch prípadoch vám táto značka dokonale poslúži. Vyberať môžete z nepreberného množstva hodiniek Guess, ktoré vás oslovia svojim luxusným prevedením. V tomto ohľade určite stojí za pozornosť predovšetkým model Prism. Hodinky Guess Prism patria medzi najluxusnejšie záležitosti tejto značky, ktoré dosiahla v spolupráci s firmou Swarovski.

V Českej republike sú hodinky Guess k dostaniu napríklad v e-shope A-Hodinky.cz , kde možno ďalej zakúpiť náramkové hodinky značiek ako DKNY, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Ice-Watch či Gucci.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.