Eko nádielka od Nailmatic pre vaše nechtíky

Eko nádielka od Nailmatic pre vaše nechtíky

13. februára 2018, Nailmatic, nechty, farby, eko, šetrné, móda, Nila

Sponzorovanej odkazy:

Internetový obchod Nila.cz prináša laky na nechty až z Francúzska!

Nie je lak ako lak

Laky sú navrhnuté a vyrábané priamo v Paríži pod značkou Nailmatic. S týmto konceptom prišli prekvapivo dvaja muži, ktorí tvoria rôzne vychytávky pre vegánov a pre milovníkov prírody. Medzi lakmi nájdete trendové teplé aj studené farby, trblietavé aj meňavé a dokonca aj levanduľový odlakovač. Pre vegánky fintilky raj na zemi!

Prírodný lesk

Tieto laky od francúzskej značky Nailmatic v módnych farbách sú veľmi priateľské k životnému prostrediu, nie sú toxické a navyše šetrné k nechtom aj pokožke okolo nich. Vďaka týmto vlastnostiam môžu laky používať aj deti, pre ktoré je pripravená špeciálna kolekcia lakov v krásnych jemných farbách.

Čo je v móde?

V roku 2017 boli veľmi obľúbené matné laky a svetlé farby. Čo ale prichádza do trendov v roku 2018? Trblietky, lesk a farebná smršť! Najobľúbenejšou farbou laku na nechty sa koncom roka 2017 stal lak holografický. Tento trend sa stále drží a preniesol sa aj do roku 2018, kedy je po ňom stále väčšia a väčšia zhánka. Celkovo dámy aj slečny častejšie siahnu po trblietkach, či už sú holografické alebo nie.

Čo znamená „holografický“?

V podstate je to lak na nechty, ktorý obsahuje veľmi jemné trblietky, ktoré sa na slniečku lesknú dúhovými farbami. Najčastejšie má strieborný podtón, ale stretávame sa aj s ružovým, modrým, alebo čiernym holografickým la­kom.

Odštartujte rok 2018 žiariacimi nechtami, a zároveň starajte sa o prírodu!

Ako je vyššie spomenuté, holografické laky rozpútali trblietavé šialenstvo, a preto sú obľúbené napríklad tiež chrómové laky, ktoré sa lesknú z jednej farby na druhú, či len laky obsahujúce klasické trblietky. Zaraďte do svojej zbierky aspoň jeden a uvidíte, ako budú vaše nechtíky žiariť! Na Nila.cz ich objavíte hneď niekoľko od značky Nailmatic – chrómové, trblietavé aj ľahko perleťové a navyše, ako ostatné, šetrné k prírode.

Viac nájdete na stránkach Nila.cz

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári, ostatné, parfémy a kozmetika a značky a značkové oblečenie.