Oslavujte s TOUS: lásku vo všetkých podobách

Oslavujte s TOUS: lásku vo všetkých podobách

29. januára 2018, Valentín, šperky, TOUS, náramky, luxusné šperky, doplnky, náušnice, prívesky

Sponzorovanej odkazy:

Najromantickejší deň roka, sviatok svätého Valentína, sa blíži. Možností, čím obdarovať ženu svojho srdca, je veľa. Ak však niečím, takmer určite nešliapnete vedľa, potom sú to šperky. Mnoho šperkárskych značiek pre túto príležitosť prichádza s kolekciami, ktoré oslavujú lásku a všetko s ňou spojené. Medzi nimi nechýba ani lifestylová značka TOUS, ktorá okrem luxusných šperkov ponúka aj kabelky, parfumy, hodinky, okuliare či ďalšie doplnky.

Všetky naše lásky

Valentínska kolekcia značky TOUS prináša k 14. februáru zaujímavé posolstvo. Podľa jej filozofie nie je cieľom v tento deň oslavovať len romantickú lásku medzi partnermi, ale lásku celkovo. Darovať tak (nielen) zaujímavý šperk môžeme napríklad z lásky medzi matkou a dcérou, medzi babičkou a vnučkou, medzi sestrami, alebo napríklad priateľmi. Darček si tak podľa TOUS zaslúži každý, koho si vážime a máme ho radi.

Prívesky so symbolom

Kolekcia TOUS k svätému Valentínovi nám predstavuje kolekciu plnú symboliky a lásky. Nájdeme v nej XXS prívesky s ikonami značky – medvedíkom, srdcom, hviezdičkou, mesiacom a rúk Fatimy. Nechýbajú ani obľúbené náramky, či úchvatné náušnice zdobené týmito symbolmi. Jednotlivé šperky sú potom ponúkané v mnohých rôznych prevedeniach a môžete si tak vybrať, či osobu, ktorú sa chystáte obdarovať, bude zdobiť perleť a rhodonit, ametyst, tyrkys, amazonit alebo lazurit. Nech si už však vyberiete akokoľvek, bude to správna voľba, pretože krásu zdobí každý jednotlivý drahý kameň.

Od hodiniek po batohy

Nielen šperkami však môžete z kolekcie TOUS urobiť svojim blízkym radosť. Obľúbené ikony značky nájdeme tiež na ciferníkoch hodiniek v prevedení zlatom, striebornom či ružovo zlatom. Pozornosť k sebe priťahujú aj kabelky a peňaženky v klasickej čiernej, neutrálne béžovej či láskyplnej červenej farbe. Ľahko praktickým darčekom potom môže byť trendový batôžtek v čiernej farbe, ktorý je posiaty symbolmi TOUS a pôsobí tak elegantne aj hravo zároveň. Opomenúť nemôžeme ani slnečné okuliare zdobené miniatúrnymi medvedíkmi v dvoch rôznych farebných prevedeniach.

Foto: TOUS

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.