Pánske jarné bundy 2011

Pánske jarné bundy 2011

27. apríla 2011, pánske jarné bundy, bundy na jar, jarné bundy 2011, DC, Funstorm, Nike, Roxy

Sponzorovanej odkazy:

Pánske bundy by mali spĺňať niekoľko kritérií – najmä byť funkčné a praktické, ďalej dizajnovo zaujímavé, ale zároveň jednoduché. Sú to v podstate nepísané pravidlá, ktoré pri svojom výbere bundy na jar uplatňuje väčšina mužov. Je pravda, že čoraz viac mužov začína dávať prednosť elegantnejším bundičkám alebo kabátom. Výrazne tiež v poslednej dobe vzrástol fenomén nosenia saka.

V tomto článku zameriame svoju pozornosť na pánske jarné bundy, ktoré spĺňajú praktické hľadisko, funkčnosť a dizajnovo zaujímavé spracovanie. Pôjde o bundy športových značiek ako je Nike, DC, Funstorm alebo Roxy.

Pánske bundy jar 2011 charakterizuje ľahkosť a priedušnosť materiálov, užívanie hravých motívov a farebná pestrosť.

Spoločnosť Quiksilver ako reprezentant štýlu a pohodlia

Vyššie spomenuté značky spája hneď niekoľko prvkov – jedným z hlavných je štýlová podobnosť a dôraz na kvalitu a funkčnosť spracovania. Druhým veľmi zaujímavým jednotiacim prvkom je ich podobná história. Značka Funstorm vznikla kvôli absencii snowboardového oblečenia na trhu. V čase, keď skateshopy ešte neexistovali, sa objavili prvé kúsky pod menom značky Storm (od roku 1999 Funstorm). DC Shoes sa primárne zameriava na obuv pre extrémne športy ako je snowboarding alebo skateboarding, dnes v ponuke nájdeme aj pestrú škálu voľnočasového oblečenia. V roku 2004 bola spoločnosť kúpená spoločnosťou Quiksilver. Pod túto spoločnosť patrí aj značka Roxy, ktorá sa primárne zameriava na tovar pre boardriderové športy. Roxy je značka kvality a technického rozpracovaný. Nike je značka pre voľnočasovú aj športovú módu, ktorú dnes pozná už každý. V jej sortimente nechýbajú kabelky, tašky, topánky a samozrejme ani bundy, na ktorej je tento článok zameraný.

Jarné bundy od spoločnosti Quiksilver sú zárukou spokojnosti.

Funstorm – dizajn, detaily, kvalitné materiály

Značka Funstorm si naozaj zakladá v prvom rade na praktickosti a technických detailoch. Prepracovanosť má zaručiť ten najväčší komfort nielen pri športovaní, ale aj pri bežnom nosení.

Vo víre farieb – jarné bundy Nike

Naopak značka Nike dáva prednosť primárne dizajnovému spracovaniu. Jarné pánske bundy Nike zaujmú na prvý pohľad. Farby sa budú nosiť v lete aj na jar, preto neváhajte zaobstarať si aspoň jednu výraznú jarnú bundu.

Niekedy nie je treba zamerať svoju pozornosť len na farbu. Voľba materiálu môže z bundy urobiť jedinečný kúsok.

DC – nielen kvalitné topánky

Ako som už uviedla, spoločnosť DC Shoes sa od svojho prvopočiatku zameriava najmä na topánky. Avšak aj kolekcia búnd na jar vyzerá zaujímavo.

Keďže sa jedná o značku rýdzo športového zamerania, takmer nenájdete bundu bez kapucne. Logo DC je súčasťou každej bundy.

Elegantné pánske bundy

Veľmi moderné sú kožené pánske bundy, jedná sa o nadčasový kúsok, ktorý len tak zo svojho šatníka nevyradíte.

Športovo elegantný outfit vytvorí štýlová vypasovaná bundička. Trendy bude béžová farba, ale čierna klasika nikdy nič nepokazí.

Zdroj: www.coreshop.cz , www.shop-extreme.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.