Kto si obliekol na 75. ročníku Golden Globe Awards kúsky od Louis Vuittona a Bulgari?

Kto si obliekol na 75. ročníku Golden Globe Awards kúsky od Louis Vuittona a Bulgari?

15. januára 2018, 75. ročník Golden Globe Awards, modely Louis Vuitton, modely Bulgari, celebrity

Sponzorovanej odkazy:

7. januára 2018 veľa celebrít zažiarilo na 75. ročníku Golden Globe Awards, ktorý sa konal v hoteli Hilton v Beverly Hills, CA.

Táto akcia odrážala veľmi silnú tému, a to boj proti sexuálnemu obťažovaniu a násiliu. Väčšina hviezd túto tému podporila tým, že sa ukázala v čiernych farbách. Nielen ženy, ale aj veľa mužských celebrít ukázalo, že im táto téma nie je ľahostajná. Niektorí mali na sebe dokonca placku s nápisom „Time's Up“, čo je názov nadácie na pomoc obetiam sexuálneho násilia, ktorá bola nedávno založená hollywoodskymi herečkami.

Čierna, diamanty a biele zlato

Reese Witherspoon zvolila platinový náramok s diamantmi a náušnice z diamantovej priadze tiež v platine z roku 1938. Reese bola nominovaná za skvelý herecký výkon v televíznom seriáli „Big Little Lies“.

Herečka Alison Brie ukázala diamantový náhrdelník z bieleho zlata zo zbierky „Le Magnifiche“ od spoločnosti Bulgari, skombinovaný s diamantovými hodinkami Serpent a dvoma prsteňmi z bieleho zlata. Alison bola nominovaná za svoje pôsobenie v televíznom seriáli „Glow“.

Reese Witherspoon, Alison Brie

Reese Witherspoon, Alison Brie

Ďalšiu hereckú nomináciu dostala Laura Dern za jej vystúpenie v televíznom seriáli „Big Little Lies.“ Na sebe mala náušnice z ružového zlata a prsteň s diamantmi z kultovej zbierky Serpent od spoločnosti Bulgari. K tomu jej zápästie zdobili čierne hodinky Serpent s detailmi z ružového zlata a diamantov.

Najlepší nominant herec Alexander Skarsgard sa rozhodol pre hodinky Bulgari zhotovené v zlate s bielym ciferníkom a oktávovými manžetovými gombíkmi v 18 karátovom ružovom zlate s onyxom. Alexander bol nominovaný za obdivuhodný výkon v televíznom seriáli „Big Little Lies.“

Laura Dern, Alexander Skarsgard

Laura Dern, Alexander Skarsgard

Oscarová víťazka Alicia Vikanderová predviedla na tejto každoročnej akcii prekrásne Serpent náušnice v bielom zlate s diamantmi, akvamarínmi a zafírmi, ktoré zladila so Serpent prstienkom. Na sebe mala na zákazku vyrobené hodvábne šaty od Louis Vuitton s vyšívanými čiernymi korálkami, kryštály a s metalickým vyšívaním. Jej tiež na zákazku vyrobené topánky boli v čierno-striebornom prevedení.

Alicia Vikanderová

Alicia Vikanderová

Herečka Yvonne Strahovski na sebe mala náhrdelník Bulgari z bieleho zlata so smaragdami, zafírmi a diamantmi zladený s diamantovými náušnicami a prstienkom Serpent. Yvonne bola nominovaná vďaka pôsobeniu v najlepšom dramatickom televíznom seriáli „The Handmaid 's Tale“.

Jessica Biel sa rozhodla pre diamantové náušnice talianskeho dizajnéra s detailom mašličky a pre dva diamantové náramky z tridsiatych rokov 20. storočia v platine. K tomu pridala diamantový prsteň z bieleho zlata. Jessica mala dve nominácie, a to ako najlepšia herečka za svoj výkon v The Sinner, a tiež ako výkonný producent seriálu, ktorý bol nominovaný za najlepší limitovaný seriál.

Yvonne Strahovski, Jessica Biel

Yvonne Strahovski, Jessica Biel

Emma Stone, sprevádzaná Billie Jeane King, tenisovou ikonou a obhajkyňou práv žien, mala na 75. ročníku Golden Globe Awards asymetrické šaty vyrobené na zákazku od Louis Vuitton. Šaty ušité z čiernej čipky vyšívané čiernymi perlami, kryštály a flitre Emme veľmi pristali. Emma mala tiež čierne sandále s kryštálmi a náušnice z bižutérie skombinované s dvoma prsteňmi z bieleho zlata, ktoré boli osadené diamantmi, všetko od Louis Vuitton. Emmina nominácia bola za najlepšie herecké výkony v Motion Picture za muzikál či komédiu.

Michelle Williams, sprevádzaná aktivistkou Taran Burke, zakladateľkou hnutia #MeToo, mala zákazkové korzetové šaty vyrobené z čierneho hodvábu a lamé, ktoré bolo vyšívané perlami. Michelle k šatám pridala krásne saténové sandále v čiernej farbe. Ako šperk zvolila jemný náhrdelník s príveskom v bielom zlate a diamanty od Louis Vuitton. Nominovaná bola za najlepšiu herečku v Motion Picture za drámu.

Emma Stone s Billie Jeane King, Tarana Burke a Michelle Williams

Emma Stone s Billie Jeane King, Tarana Burke a Michelle Williams

Zdroj foto: Louis Vuitton, Bulgari

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Kubaščíková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módni návrhári, ostatné, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.