Buďte štýloví: s módnymi doplnkami na Nila

Buďte štýloví: s módnymi doplnkami na Nila

11. februára 2018, peňaženky, batohy, štýl

Sponzorovanej odkazy:

Hoci väčšinu času ľudia riešia, aké trendové kúsky oblečenia si práve zaobstarajú, pravdou zostáva, že celok utvára maličkosti a detaily. Ak sa bavíme o móde, máme celkom iste na mysli módne doplnky. U žien je to úplne jasné – majú na výber od bavlnených šálov, cez spony do vlasov, až po nádherné šperky, ako sú náušnice a retiazky, či trendové hodinky. U mužov však toľko doplnkov nie je.

A aj keď dnešná doba povoľuje už aj mužom nosiť trendové náramky, rôzne retiazky a podobne, my sa dnes pozrieme na klasiku v podobe pánskych doplnkov, z e-shopu Nila.cz . *

Luxusný platič večere

Páni, ak sa chcete pred dámou trošku blysnúť, určite by vám nemala chýbať krásna a najlepšie kožená peňaženka. Ono to hneď budí dojem prestíže, pretože väčšina mužov nosí peňaženku v zadnom vrecku nohavíc a má ju viac, než ošúchanú. To nie je nijako pekné a vyvoláva to skôr dojem „ťažko odpracovaných peňazí“, ktoré z nej zrovna lovíte. Peňaženka je teda základ štýlu a štýlového muža. Ak prekleniete nostalgické citové väzby k starej peňaženke, ktorá má svoje šrámy, trhliny a prepáleniny od cigariet a pamätá nejednu párty, určite budete nakoniec aj vy nadšení, ako dobre sa cítite, keď z vrecka vytiahnete luxusný módny doplnok.

Peňaženky sú k dispozícii vo viacerých odtieňoch – od čiernej, cez rôzne odtiene hnedej. Na Nila.cz zoženiete peňaženku z prémiovej, ekologicky spracovanej kože, ktorá má vnútri miesto na 11 kariet. Design je síce minimalistický, ale vnútorný priestor je dokonale premyslený. Okrem priehradiek na karty je tu tiež vrecko na bankovky a mince, alebo tiež priestor pre vizitky. Jedná sa o nadčasový kúsok a vďaka použitému materiálu sa peňaženka len tak nezničí. Ide teda o investíciu, ktorá sa vyplatí.

Muž na cestách

Okrem peňaženky je tu ďalšia základná vec z módnych doplnkov, ktorá je pre mnohých mužov dilemou. Jedná sa o doplnky na cestovanie – teda o batohy a pánske tašky. Tí z vás, ktorí sa necítite na to nosiť pánsku tašku, môžete zvoliť pekný batoh športovo-elegantného štýlu. Využijete ho ako do kancelárie, tak pre voľný čas. Batoh Simple, ktorý zoženiete na Nila.cz, môžete nosiť na chrbte, aj cez rameno. Jeho telo je tvorené z bio bavlny, recyklovanej bavlny a popruhy sú zo 100% nylonu. Ide skôr o športový štýl, ale vďaka neutrálnej farbe a priestoru ho môžete využiť ako prenosnú tašku na notebook do práce.

Pre náročnejších, ktorí chcú do práce inú a menšiu „pracovnú batožinu“ ako batoh, sú tu pánske luxusné tašky. Jedná sa o typ tašky Tote, čo značí multifunkčnú tašku. Vďaka jej nastaviteľným popruhom ju totiž kedykoľvek ľahko premeníte na cestovný batôžtek. Mať dva v jednom je potom pre každého muža asi tou najlepšou voľbou. Materiál – bio bavlna a nylon, je veľmi odolný a tak aj ako remake na batoh, taška niečo vydrží. V ponuke je vo viacerých farbách – napríklad v námorníckej modrej, v bielej, či v khaki farbe.

Zdroj foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné a pánske oblečenie.