Krásna s novinkami od Dermacolu

Krásna s novinkami od Dermacolu

5. februára 2018, novinky, dekoratívna kozmetika, Dermacol, krása, starostlivosť, vzhľad

Sponzorovanej odkazy:

Značka Dermacol a jej dekoratívna kozmetika je v Slovenskej republike známa už po mnoho rokov. Jedná sa o českú kozmetiku, ktorá prvýkrát prerazila vo Filmových štúdiách Barrandov v Prahe, začiatkom 60. rokov. Spojenie odborníkov z filmových štúdií a dermatológov z ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe tak dalo vznik tejto úspešnej a obľúbenej značke. A hoci značka začínala u filmových hviezd, bežne ju dostať v hypermarketoch i drogériách. Jej výrobky nie sú testované na zvieratách a prevažná väčšina z nich je hypoalergénna. Niet teda divu, že klientela kozmetiky Dermacol sa stále rozrastá a značka tak neustále prináša skvelé novinky na trh kozmetických výrobkov.

Krásne riasy ako z filmu

V mnohých filmoch môžeme vidieť, že má herečka nádherné a dlhé riasy. Trendom sa stalo tiež predlžovanie rias metódou lepenia umelých rias. To však pomaly, ale isto zavrhujeme a vraciame sa skôr k prirodzenému vzhľadu. Existuje celý rad prípravkov, ako sú vyživovacie séra na riasy, ktoré nám k rastu rias dopomôžu. Avšak dôležitá je aj správna voľba riasenky.

Ako iste viete, niektoré maskary riasy skôr zlepia dohromady a nedosiahnu žiadaného efektu. Preto pri výbere maskary hľadíme na tvar jej kefky. Okrem tvaru kefky by nás potom mohlo zaujímať tiež zloženie riasenky, či obsahuje niektoré z vyživujúcich zložiek. Značka Dermacol si na kvalitu svojich výrobkov potrpí, môžeme teda očakávať, že novinky v podobe dvoch riaseniek, budú spĺňať svoj účel.

riasenka Selfie od Dermacolu vám vyčarí zvodný pohľad

riasenka Selfie od Dermacolu vám vyčarí zvodný pohľad

Nové riasenky

Tešiť sa teda môžete na riasenku Selfie, ktorá naozaj dokáže vytvoriť efekt umelých rias ako z filmu. Riasenka maximálne predlžuje riasy, vďaka skvele tvarovanej kefke. A tiež riasy „zahustí“ a pridá im na objeme, ako keď máte umelé riasy.

Artist Lash riasenka dodá riasam na objeme a dĺžke

Artist Lash riasenka dodá riasam na objeme a dĺžke

Druhou riasenkou je riasenka Artist Lash. Táto novinka ponúka ženám v bežnom živote a domácnosti možnosť stať sa vlastnou make-up artistkou. Už jeden ťah kefkou novinky Artist Lash zaistí predĺženie a objem rias. Kónicky zúžená kefka navyše perfektne oddelí riasy od seba, viditeľne ich predĺži a natočí každú riasu zvlášť – od korienka, až ku končeku.

ceruzka Gorgeous Eyebrow je tou správnou bodkou líčenia

ceruzka Gorgeous Eyebrow je tou správnou bodkou líčenia

Mačací pohľad

Dekoratívna kozmetika Dermacol však myslí na celkový vzhľad vášho pohľadu. Do svojich noviniek teda zaradila tiež novo obojstrannú ceruzku Gorgeous Eyebrow. Jeden koniec ceruzky zvýrazní a perfektne dotvaruje vaše obočie. A druhý koniec zase poslúži ako rozjasňovač pre očné okolie a pod obočie, pre podčiarknutie vášho pohľadu.

Zdroj foto: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii ostatné a parfémy a kozmetika.