Štýlové look kontrasty s H & M

Štýlové look kontrasty s H & M

3. februára 2018, štýl, kontrast, H & M, dámska móda, oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

To, že v H & M zoženiete krásne módne kúsky za rozumný peniaz vie asi každý. Tiež to, že sa spoločnosť H & M drží skôr elegantnejšieho štýlu, nie je žiadnym tajomstvom. Ale nová kolekcia, s ktorou aktuálne H & M prichádza, je úplne dych-berúca. Jedná sa o spojenie elegantnej a jednoduchej krásy, v kontraste s modernou industriálnou dobou. Poďme sa teda pozrieť na pár kúskov, ktoré môžete mať doma v skrini už aj vy!

Trendové nohavice do vysokej trávy

Naozaj sa jedná o nohavice v štýle „do vysokej trávy“. Ide o nohavice s vysokým pásom, okolo ktorého ich zdobí látkový opasok, uviazaný na uzol. Nohavice sú trochu voľnejšie, skôr „sultánskeho“ tvaru. Zdobí ich vzor pruhov čiernej a bielej farby, čo trochu pripomína ležérny francúzsky štýl. Spojenie týchto všetkých kombinácií do jediných nohavíc tak dáva možnosť k širokému využitiu a k noseniu modelu. Záleží potom len na vás, čo zvolíte za zvršok – či sako, alebo voľné tričko. Nohavice môžete vynosiť prakticky kamkoľvek, na všetky udalosti – ako na tie spoločenské, tak na voľnočasové aktivity.

Nohy ako v bavlnke

Nádherným kúskom od spoločnosti H & M sú potom otvorené nazúvacie papuče na podpätku. Topánky sú v tvare do špičky a sú zdobené strapcami. Špička topánky tak spredu pripomína klasickú lodičku a svojou elegantnosťou sa hodí aj pre spoločenské udalosti, hoci ide o žabky. Na druhej strane žabky na podpätku sa opäť vrátili do módy a sú veľmi trendové. V týchto topánočkách teda zažiarite aj na kadejakej párty a večierku.

Kontrast industriálu

Veľmi kontrastná je potom v tejto kolekcii napríklad koženková motorkárska bunda, skôr drsnejšieho štýlu. Avšak práve ona kombinácia elegantného a voľnočasového oblečenia dáva vznik kontrastnej nedbalej elegancii, ktorú H & M zámerne vytvorilo. Bunda je koženkového materiálu, s tzv. „krivákom“ – teda so zipsom na boky. Na stranách sú vrecká s dvoma zipsami a ramená majú prúžkovaný vzor.

Doplnky k dokonalosti

No a nakoniec túto krásnu kontrastnú kolekciu môžete osviežiť doplnkami v podobe krásnej kabelky, šálu okolo krku, alebo úžasných náušníc. Najmä tieto náušnice sa perfektne hodia takmer ku všetkým modelom, pretože hoci sú jemného motívu ruží, sú zhotovené v čiernej farbe. Skladajú sa z kvetu ruže, pod ktorým sú ozdobné kamienky v tvare kruhu, s najväčším kameňom uprostred a z látkových čiernych strapcov, ktoré tvoria tri strapčeky a opticky tak náušnice predlžujú.

Zdroj foto: H & M

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lucie Holásková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky, módne peklo, módni návrhári, ostatné a značky a značkové oblečenie.