Puma a Rihanna: kolekcia jar a leto 2018

Puma a Rihanna: kolekcia jar a leto 2018

14. januára 2018, Puma, Rihanna, dámska móda, jar a leto 2018

Sponzorovanej odkazy:

V prostredí ružových piesočných dún a motokrosových pretekárov uviedla Rihanna kolekciu na jar / leto 2018. Pútavé módne kúsky, ktoré dokonale prepájajú dva rozdielne svety – motokros a surfovanie.

Plážová móda a motokros? Jasne!

Spojenie elegancie plážovej módy a motokrosového štýlu rozhodne nie je jednoduché. Napriek tomu sa opäť podarilo túto výzvu zvládnuť – ako to vedia len Puma a Rihanna. Výsledkom je ohromujúca kombinácia športových a luxusných prvkov, ktoré utvárajú nadčasovú kolekciu Fenty Puma by Rihanna.

Hra s oversized tvarmi a flexibilnými strihmi

Rihanna plynule pokračuje v hre s oversized tvarmi a rodovo flexibilnými strihmi. Obľúbené prvky kolekcie sú doplnené o nové sezónne materiály a farby. Klasickú športovú súpravu novo zdobia uzly z neoprénových povrazov na bungee a ľahké, avšak neprehliadnuteľné kožené prvky. Tiež ikonické legíny s bočným šnurovaním v sebe nesú prvky bungee. Dostupné budú vo farbách Cherry Tomato, Bae a Evening Blue.

Bikiny alebo monokiny?

V novej kolekcii nechýbajú ani plavky. Líniám ženskej postavy dajú vyniknúť monokiny, milovníčky bikín však tiež budú mať po čom siahnuť. Plavky sú navrhnuté pre párty pri bazéne, opaľovanie na pláži alebo, pokojne streetwear kombinácie nosenie. Navyše sa skvele hodia k letným kúskom, ako sú Terry Toweling Hoodies, Oversized Graphic Sweatshirts, Basketball a Booty Shorts. Neónové farby, potlače s mokrým efektom a ďalšie neoprénové a gumové detaily, ktoré sa objavujú v celej kolekcii, oslavujú návrat k extrémnym vodným športom a surfovaniu.

Podrážka, ktorá vzdoruje gravitácii

Súčasťou kolekcie sú topánky Creeper. Zaujmú predovšetkým neoprénovým materiálom a podrážkou, ktorá priamo vzdoruje gravitácii. Kolekcia pre jar a leto 2018 by nebola úplná bez nových Fenty slides – tentoraz navrhnutých v štýle espadrilek a tiež klasických papúč kombinujúcich kožu a neoprén. Topánky Deep Forest Green, Triple Black a Golden Beige opäť zdôrazňujú bungee šnúrky spolu s pružným semišom.

Fenty Beauty

Koncept módnej prehliadky si Rihanna navrhla sama za podpory tímov Fenty a Puma. Make-up bol zaistený novým odvážnym make-up radom – Fenty Beauty, ktorý nemožno nespomenúť. Na prehliadke sa tiež predstavili jazdci FreestyleMX.com Tour. Celá kolekcia na jar / leto 2018 bude v obchodoch k dostaniu na jar 2018.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, ostatné a značky a značkové oblečenie.