Herečka s návrhárkou tvoria: skúste originál tričká!

Herečka s návrhárkou tvoria: skúste originál tričká!

12. januára 2018, Manifesto, tričká, originálne tričká, kolekcia, Ester Geislerová, Josefina Bakošová

Sponzorovanej odkazy:

„Nepoznám sa.“ „Je to mnou.“ „Mám asi divné obdobie.“ Sú vám tieto vety povedomé? Možno ste aj vy nejakú podobnú pri rozchode začuli. A práve tieto manifestačné vety, tak dôverne známe z partnerských vzťahov, sa stali inšpiráciou pre novú kolekciu tričiek Manifesto. Herečka Ester Geislerová a Josefina Bakošová s ňou tak nadviazali na úspešný projekt detských kabeliek Pepieta.

Príbeh originálnych tričiek

"Kedysi sa s jednou našou kamarátkou rozišiel chalan. Napísala nám do spoločnej konverzácie vety, ktoré jej povedal. Načo sa strhla lavína podobných viet od ďalších kamarátok a známych. Všetky sme tie vety tak nejako poznali, či už z našej, či cudzie komunikácie. Sú to statementy, ktoré sú platné pre danú situáciu. Inšpirované týmto takmer až terapeutickým zdieľaním sme si s Josefinou po dvoch rokoch napísali iné, nové vety, ktoré nutne nenesú negatívne konotácie a zároveň odkazujú k dnešnej dobe a vzťahom, "opisuje jedna z autoriek Ester Geislerová proces, ako originálne kolekcie tričiek Manifesto vznikali.

Tričká pre dámy aj pánov

Tričká zdobí celkom šesť rôznych viet, ktoré vám jednoducho budú znieť povedome. Zaznieť môžu z úst žien i mužov, a tak tričká dostanete v dámskych aj pánskych verziách. Vynikajú jednoduchým strihom a základnými farbami – bielou, sivou a čiernou. Dámsky variant je voľnejší a zdobí ju predĺžený zadný diel a vyhrnuté krátke rukávy po vzore súčasných trendov. Pánska verzia tričiek je oproti nim symetrickejšia a s krátkymi rukávmi. Pre maximálne pohodlie sú tričká vyrobené z bavlneného úpletu. „Prajeme si, aby sa v kombinácii vtipného motívu a kvalitného materiálu ľudia cítili dobre,“ dopĺňa Josefina. O grafické stvárnenie tričiek, kedy nápis s jeho farbou krásne korešponduje, sa postaral Tomáš Zahrádka.

Slávne tváre kolekcie

Spoločne s kolekciou tričiek vznikol aj lookbook, v ktorom môžeme zahliadnuť veľa známych tvárí. Nechýba tu Anna Geislerová, Zdeněk Piškula, Václav Neužil, Johana Švarcová či Veronika Jiroušková. Kolekciu, ktorá je v predaji od 1. decembra, môžete zakúpiť v galérii Harddecore alebo na webe www.esterajosefina.com .

Foto: Ester & Josefina

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a pánske oblečenie.