Romantická kolekcia Camaieu jar / leto 2011

Romantická kolekcia Camaieu jar / leto 2011

29. apríla 2011, Camaieu kolekcia jar 2011, Camaieu oblečenie jar 2011, bunda

Sponzorovanej odkazy:

Francúzska spoločnosť Camaieu navrhuje a vytvára odevy pre ženy vo veku 20 až 40 rokov, a to už celých 27 rokov. Od tej doby sa obchody Camaieu plnia vždy kvalitnými a módnymi modelmi.

Camaieu pripravila pre všetky milovníčky módy elegantnú a romantickú kolekciu jar/leto 2011. Pretože so sebou aktuálna sezóna prináša teplé počasie, tak tu nájdete hlavne ľahké materiály, pleti lichotivé farby a splývavé línie kopírujúce každý váš krok. Camaieu ponúka nielen silné trendy tejto sezóny, ale aj štýlové jarné trendy podľa svojho francúzskeho pohľadu.

Modely z Camaieu kolekcie jar 2011 sú perfektné ako do mesta, tak pre chvíle relaxácie, v každom prípade bude váš vzhľad vždy elegantný a pod vplyvom módy. Camaieu móda je pre všetkých, ktorí chcú vyzerať elegantne, preto sa dá móda jednoducho použiť v štýle preppy (čo je športovo-elegantný štýl univerzitnej smotánky), napríklad: vlnený kabátik, plátené nohavice, košele v ženskej i pánskej línii. Dominantnou farbou je tmavá až polnočná modrá, ďalej potom sivá, prírodné odtiene a cappuccinová.

Camaieu v rockovom štýle

Poďte si zaflirtovat s americkým štýlom 60. rokov. Rockové trendy využijete na divoké víkendy s kamarátkami – skúste džínsy alebo sukňu s volánmi, tričko s potlačou a samozrejme koženú bundu, tá nesmie chýbať. Do vlasov si uviažte šatku a na nohy obujte členkové topánky alebo pokojne aj balerínky, v žiadnom prípade ale nezabudnite na náramky, veľa náramkov.

Na výlet s Camaieu

Na cestovanie a výlety sa hodí safari štýl, ktorý sa hodí pre akúkoľvek situáciu. Dobrodruhovia teraz budú nadšení zo saharskej bundy, béžových plátených nohavíc a košeľových šiat. V takomto outfite sa totiž môžete prechádzať po lesných cestičkách a potom pokojne vojsť do mesta, bez toho aby ste sa museli hanbiť za svoje víkendové vyťahané tepláky.

Rozkvitnutá jar

To by snáď ani neboli jarné a letné trendy keby v nich chýbali kvetinové potlače. Na Camaieu oblečenie jar 2011 boli kvety použité na tuniky, šaty, overaly, ale aj na ľahké svetríky. Francúzska značka kladie dôraz na jemnosť a romantiku, taká je totiž pravá žena.

Zdroj: www.camaieu.fr

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.