Vo víre noviniek zo sveta krásy

Vo víre noviniek zo sveta krásy

13. decembra 2017, Kozmetické novinky: Sensai a Issey Miyake

Sponzorovanej odkazy:

Rok sa s rokom zišiel a na dvere už zase klopú Vianoce. Čo tento rok nadeliť pod stromček? S voňavým darčekom určite nešliapnete vedľa! Sensai a Issey Miyake vám vyčarujú voňavé Vianoce.

Ak stále neviete, čím obdarovať svoju drahú polovičku, vyberajte z noviniek od Sensai. Luxusný parfum je to pravé orechové pre každého muža. Nezabúdajte tiež na seba a aj vy si nadeľte vôňu. Alebo si prajte niektorú kozmetickú vychytávku od Issey Miyake. Pristane Vám to po celý rok!

Kozmetické novinky pre tohtoročné Vianoce a pre vašu krásu.

Kozmetické novinky pre tohtoročné Vianoce a pre vašu krásu.

Sensai

Značka Sensai sa zrodila v Japonsku v roku 1887. Známa je predovšetkým vďaka výskumu v oblasti kyseliny hyalurónovej, ktorá je považovaná za elixír mladosti. Kyselina hyalurónová je prírodná hydratačná látka, ktorá zlepšuje pružnosť a hydratáciu pokožky, má protizápalové účinky a pozitívne pôsobí na pleť, pery, vlasy aj nechty. Sensai svoje výrobky predáva vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Kľúčovou ingredienciou produktov Sensai je pritom hodváb Koishimaru, ktorého blahodarné účinky poznali iba príslušníci japonskej cisárskej rodiny. Tento hodváb stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej. Sensai prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane suchej a starnúcej.

Sensai zaujme ženy, ktoré túžia po naozajstnom luxuse a chcú si udržať mladistvý vzhľad.

Sensai zaujme ženy, ktoré túžia po naozajstnom luxuse a chcú si udržať mladistvý vzhľad.

Sensai novinky 2017

Tento rok sa v Sensai niesol vo víre noviniek. Hviezdou je bezpochyby nový, ultraľahký a tekutý make-up Sensai Luminous Sheer Foundation (30 ml) s rozjasňujúcim efektom. Tento revolučný make-up dokonale splynie s vašou pokožkou a zaistí hydratáciu po celý deň. Správnu fixáciu make-upu zaistí púder Sensai Translucent Loose Powder (20 g). Je ľahký ako pierko a prepožičia absolútnu starostlivosť v neviditeľnom efekte. Vďaka trblietavým mikročasticiam pleť dokonale rozjasní a dodá jas. Sensai Glowing Base (30 ml) je podkladovou bázou pod make-up, ktorý dodá pokožke svetlo vďaka perleťovým pigmentom, upraví a spríjemní tón pleti. Nalíčenie môžete podčiarknuť Sensai Supreme Illuminator, ktorý stačí aplikovať na miesta, ktoré chcete rozjasniť. Rozjasňovač kompletne pleť rozjasní a je vhodné ho použiť pod make-up. Čerešničkou na torte sú samozrejme vaše pery, ktoré budú priamo famózne s hydratačnou podkladovou bázou na pery Sensai Total Lip Treatment. V čom je tento produkt výnimočný? Zloženie z botanických extraktov opticky vyhladzuje línie a vertikálne vrásky pre prirodzene plný a krásne definovaný tvar pier. Dá sa používať samostatne, alebo pod váš obľúbený rúž. Tohtoročnou novinkou je tiež profesionálny štetec Sensai Liquid Foundation Brush pre prácu s tekutým make-upom.

Novinky Sensai pre tento rok, pre tohtoročné Vianoce.

Novinky Sensai pre tento rok, pre tohtoročné Vianoce.

Issey Miyake

Taktiež Issey Miyake je japonskou značkou. Bola založená roku 1970 dizajnérom a návrhárom Issey Miyake. Issey Miayke sa narodil roku 1938 v Hirošime a zažil zhodenie atómovej bomby. Našťastie v živote bojoval ďalej a aktívne pôsobil na poli dizajnu. Jeho práca sa onedlho stretla s úspechom a v roku 1992 vstúpil do sveta parfumov. Jeho vône sú určené predovšetkým ženám a sú typické pre použitie japonských ingrediencií, láskou k japonským tradíciám, kultúre a tamojšej prírode.

Issey Miyake parfumy pre tento rok nájdete v ženskom a mužskom prevedení. Obe varianty sa môžu pochváliť tou najčistejšou podobou dizajnu, ktorý je vkusným doplnkom vášho interiéru. Kombinácia jemne modrosivej farby a transparentnosti flakónu zdôrazňuje silné línie a zároveň jemnosť celého flakónu. Viečko parfumu má byť symbolickým vyobrazením synergie medzi mužom a ženou, čím odráža duálnu symboliku vody. Samozrejmosťou je impozantné logo, ktoré je pevne späté so značkou Issey Miyake. Ženský parfém je odrazom slnečných lúčov dopadajúcich na morské vlny s prvkami bergamotu a grapefruitu. Mužský parfum je mixom slaného dreva s jantárovým drevom.

Luxusne voňavé Vianoce s Issey Miyake.

Luxusne voňavé Vianoce s Issey Miyake.

Foto: Issey Miyake, Sensai

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii ostatné a parfémy a kozmetika.