Do hlbín: Nereid od Presiosa Components

Do hlbín: Nereid od Presiosa Components

13. novembra 2017, Preciosa, Nereid, šperky, luxusné šperky, drahokamy, Crystal Net

Sponzorovanej odkazy:

Preciosa uvádza na trh kolekciu Nereid, ktorá nás zavedie do temných, ale úchvatných hlbín oceánu, kde vládne morská nymfa Nereidka. Tento svet je zábavný, hravý, ale stále okázalo luxusný, ako sme u tohto popredného výrobcu a dodávateľa českého krištáľu zvyknutí. Spolu s novou kolekciou prichádza Preciosa tiež so sieťou Crystal Net, novinkou, ktorá je kľúčovým prvkom kampane pre jeseň a zimu 2018/19.

Inšpirácia neskutočnými farbami a tvarmi

V hlbinách oceánu nájdeme mnohé – prapodivné stvorenia, podmorské krátery a prehliadku rozprávkových farieb a tvarov. Všednosť ustupuje do ústrania, aby uvoľnila miesto ozdobnosti. „Nereid je pozvánkou do tohto fantastického sveta. Designy, ktoré sme vytvorili, dávajú možnosť okúsiť ho všetkými zmyslami. S Nereidou stúpame z najhlbších temnôt oceánu po plytčiny, kde v piesčinách maľujú slnečné lúče na dno. Témou navyše rezonuje naša hlboká fascinácia technológiami, "opisuje inšpiráciu kolekcie jeseň-zima 2018/19 Tereza Šikulová, vedúca Design Labu Preciosa Components. “Nereid v sebe ukrýva túžbu preniknúť do najhlbších kútov našej predstavivosti a prekročiť hranice toho, čo poznáme a prijímame ako krásne," uzatvára.

Novinky kolekcie Nereid

Najväčšou hviezdou novej kolekcie je bezpochyby Crystal Net, jedinečná sieť, ktorá pokryje krištáľom všetko. Pozornosť púta každý jednotlivý kúsok, ktorý vyniká kameňmi v desiatich rôznych farbách a rozličných veľkostiach. Vaše zmysly osloví nová farba Deep Sea, inšpirovaná prírodným polodrahokamom lapis lazuli. Vyniká temne modrým sfarbením, ktorý je ako výstredný, tak aj elegantný. Erinite, zelenkavo modrá, pripomína tropické lagúny s vintage nádychom. Lávu, derúcu sa z hlbokomorských priekop, pripomína Crystal Red Flame. Prináša so sebou nádych luxusu, ktorým zahalí každý outfit. Podobne ako Aventurine, ktorý si môžeme pomýliť s bájnym pokladom na dne morskej priepasti. Jeho blýskavé zlaté šupinky rozosiate v kryštále v nádhernom krémovom odtieni ukazujú, že skutočný luxus je naozaj na dosah ruky.

Foto: Preciosa

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.