Jarná kolekcia Lindex 2011

Jarná kolekcia Lindex 2011

4. mája 2011, Lindex kolekcia jar 2011, jarná kolekcia Lindex 2011, oblečenie Lindex jar 2011, spodná bielizeň, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Svietilo slniečko a všetci s veľkou radosťou odložili zimné bundy. V tom ale bohužiaľ prišlo neradostné zistenie, že v skrini chýbajú jarné trendy, bez ktorých v žiadnom prípade nemôžeme obísť. Ak vám v skrini chýbajú romantické blúzky s výšivkami a volánikmi, maxi šaty zo 70.rokov, nohavice s vysokým pásom a nenájdete tam ani tašku s koženými aplikáciami vyrazte do najbližšieho obchodu Lindex.

Jarná kolekcia Lindex je plná trendov

Najviac si v obchode Lindex vyberú slečny a dámy, ktoré si obľúbili Boho štýl, pretože časť kolekcie je v duchu folklóru a hippies štýlu – je teda plná kvetov a iných krásnych a výrazných vzorov. Pozornosti nemôžu ujsť ani romanticko-nostalgické modely z vidieckeho života, a z prírodných materiálov s krajkami, rôznymi záhybmi, naberaním alebo sťahovaním. Výrazné strihy a vzory nie sú pre vás to pravé? Neklesejte na mysli, Lindex kolekcia jar 2011 obsahuje aj štýl typicky pánsky, ktorý je jednoduchý, ale zároveň aj moderný – pánske košele, klubové blejzre, trenčkoty a mnoho ďalších.

Spodná bielizeň

Nohavice kraľujú

Niektoré ženy svoje obľúbené nohavice nevymenia za sukňu ani na jar a práve tieto ženy budú z jarnej kolekcie Lindex 2011 veľmi nadšené. Aktuálna kolekcia hýri najrôznejšími materiálmi a strihmi nohavíc – plátené nohavice si musí každá z vás na prvý pohľad zamilovať, tie sú tento rok najviac trendy, nájdete tu aj nemenej obľúbené nohavice pánskeho strihu a nechýbajú ani klasické džínsy, alebo priliehavé a kapsové cargo nohavice.

Kolík alebo zvony?

Nohavice pripomínajúce kolík sú tento rok absolútnym hitom, v oblasti bokov sú voľné, ale v oblasti členkov sa nohavice zužujú. Naproti tomu nohavice inšpirované 70. rokmi objímajú postavu v oblasti panvy, a ďalej sa nohavice rozširujú.

Doplnky

Nezabudnite ani na doplnky v podobe opaskov, ktoré dokonale zvýraznia pás, vylepšia top alebo doladia košeľu zastrčenú do nohavíc.

Šperky a šatky

Nezabudnite si doplniť jarný outfit šperkami, šatkami a ďalšími doplnkami Lindex.

Rachel Zoe

Americká stylistka, ktorá má naozaj štýl, Rachel Zoe, tento rok poskytne milovníčkam módy prostredníctvom spoločnosti Lindex viac inšpirácie. Z ponuky Lindex vybrala modely s kvetinovým nádychom v letných farbách a zostavila z nich unikátnu kolekciu oblečenia Lindex jar 2011. Vďaka svojej schopnosti nájsť najlepší štýl pre každú ženu a citu pre módu si získala obľubu po celom svete. A kedy bude kolekcia uvedená na trh? Kolekcia bude k dispozícii v 428 obchodoch značky Lindex, v 12 krajinách sveta, od 18. apríla 2011.

Zdroj: www.lindex.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.