Nemusíte byť celebritou, aby ste mali trendy a casual look

Nemusíte byť celebritou, aby ste mali trendy a casual look

9. novembra 2017, NILA, Thought, casual oblečenie, dámske oblečenie, udržateľné materiály

Sponzorovanej odkazy:

Ako skĺbiť pohodlie, štýl a originalitu? Napovie vám anglická značka udržateľnej módy Thought, ktorá má vo svojom repertoári smart casual kúsky, oblečenie pre voľný čas, ale tiež napríklad oblečenie na jogu. Ich najnovšia kolekcia je inšpirovaná veľkými umelcami a ich farebnou paletou. Poteší pohodlnými strihmi a tiež výbornými materiálmi.

Anglická móda s Thought

Udržateľná móda sa stáva čoraz diskutovanejšou témou a značky vyznávajúce túto filozofiu sa dostávajú do popredia. Ak aj vy túžite mať v skrini oblečenie z kvalitných materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie, poobzerajte sa u anglickej značky Thought. Jej najnovší voľnočasový rad zahŕňa pestrofarebné a vzorované kabáty, sukne, šály i šaty a svojou originalitou vás plne ohromí. Oblečenie je voľné, pohodlné, príjemné a už na prvý pohľad dokáže pritiahnuť pohľady. Navyše je cenovo prijateľné a tak si iste zaslúži vašu pozornosť.

Udržateľná móda

Premýšľate, prečo a či dať udržateľným materiálom šancu? Okrem toho, že sú priateľské k životnému prostrediu, majú aj ďalšie nesporné výhody. Medzi nimi vyniká predovšetkým životnosť. Oblečenie z týchto materiálov vám vydrží dlhé roky a nie len jednu sezónu, ako sme často zvyknutí. Značka Thought, ktorú dostanete v obchode Nila, využíva materiály ako biobavlna, bambusová viskóza, alebo tencel, ktoré sú pohodlné a príjemné.

Na jogu aj do práce

Najprv firma Thought, ktorá predtým niesla názov Braintree, nadchla v Austrálii svojimi konopnými košeľami. V tamojšom horúcom počasí sa veľmi osvedčili, stali sa hitom a značka sa rozrastala. Základňu presťahovala do Londýna a teraz sa orientuje predovšetkým na casual kúsky, ktoré sa hodia ako pre voľný čas, tak napríklad aj do kancelárie. Každé miesto rozžiari svojimi pestrými farbami či potlačami, ktoré sú pre túto sezónu inšpirované najväčšími umelcami, a predovšetkým ich paletami tých najkrajších odtieňov. Nechýbajú tu kvetinové vzory, abstraktné vzory, prúžky, pierka, ale aj oblečenie zdobia celý rad nezvyklých kresieb.

Foto: NILA

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.