Nechýba vám must have dneška?

Nechýba vám must have dneška?

29. septembra 2017, Nike, tenisky, biele tenisky, Majk Spirit, Karolína Kurková, Dúhovka

Sponzorovanej odkazy:

Biela, farba čistoty a nevinnosti, patrí k tým tónom, ktoré majú vo svete módy svoje nenahraditeľné miesto. Stále je zdrojom inšpirácie pre mnohých návrhárov a bola jej venovaná nejedna kolekcia. Teraz sa jej rozhodli vzdať hold aj tvorcovia športovej značky Nike a vznikla tak kolekcia bielych tenisiek Nike The White Sneakers Collection. K oslavám tejto kolekcie sa pripojila aj supermodelka Karolína Kurková, rapper Majk Spirit či tatérka Dúhovka, ktorí sa nechali zvečniť na fotografiách ikonického dua módneho priemyslu Mert Alas & Marcus Piggott.

Biela, farba čistoty

Ak premýšľate, prečo bola ako farba tejto kolekcie zvolená práve biela, možno vám celú vec osvetlí popredný svetový fotograf, stylista a módny redaktor časopisu Oyster Magazine Gadir Rajab: „Biela je nadčasová farba, ktorú môžeme vidieť od wimbledonských kurtov až po voľnočasové využitie v uliciach. Čo je viac, než biela košeľa, čierne nohavice a klasické biele tenisky (najmä Air Max 97)? Biela obuv nikdy nevyjde z módy, je očarujúca a čistá. Je to proste klasika!“

Must-have: biele tenisky

A tak vznikla kolekcia The White Sneakers Collection, kolekcia plná must-have kúskov dneška – bielych tenisiek, ktorá vracia na scénu aj staršie obľúbené modely. Jedným z nich je napríklad Nike Air Zoom Mariah Flyknit Racer, model z 80. rokov. Materiál Flyknit je pohodlný a krásne obopína nohu. Netrpezliví ľudia ocenia aj systém rýchleho šnurovania. Nechýba ani legendárny Nike Air Force 1 v štýlovej bielej. Tieto topánky, pôvodne určené pre basketbal, sú spojením klasiky a moderných prvkov a kvôli mäkkým a pružným vypchávkam s masívnou podošvou sú milované aj okrem tohto športu. Stretávame sa tu aj s ďalším klasickým modelom Nike Air Huarache. Táto športová obuv vám vďaka svojej gumovej špičke i päte vydrží veľmi dlho. V ponuke je hneď niekoľko farebných variantov, my však máme pre túto sezónu jasno – biela víťazí! Rovnako nadčasový je potom aj model Nike Classic Cortez Leather, ktorý uzrel svetlo sveta už v roku 1972. Jeho dlhú životnosť zabezpečuje predovšetkým koža, z ktorej je vytvorený.

Foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.