Aké džínsy sa budú nosiť tento rok na jar? / Džínsy jar 2011

Aké džínsy sa budú nosiť tento rok na jar? / Džínsy jar 2011

11. mája 2011, džínsy, dámske džínsy, dámske džínsy jar 2011, skinny jeans, úzke džínsy, svetlé džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Chcete vedieť, aké dámske džínsy sú hitom tohtoročnej jari? Sú to džínsy, ktorými sa práve teraz plní obchody a sú to aj džínsy, ktoré máte určite už v skrini. Dámske džínsy jar 2011 totiž predstavujú veľkú variabilitu.

Skinny jeans

Stretla som sa so ženami, ktoré nemajú vôbec žiadne skinny jeans. Myslia si totiž, že by v nich vyzerali ešte viac zaoblenejšie, než naozaj sú. Možno ale len neskúsili ten správny strih, alebo že by si zabudli obuť topánky na podpätku? Ak nemáte chlapčenskú postavu, vyhnite sa bielym džínsom. Čierne, kráľovsky modré aj svetlé džínsy sú rovnako trendy a navyše zoštíhľujú.

Kde kúpiť skinny jeans

Nasledujúce značky sú moje tipy pre najlepšie úzke džínsy, sú veľmi pekné a výborne sedia na postave.

Levi's Skinny 503 Gap Skinny Fit Indigo Washed Guess Miller Elena Jean Earnest Sewn Cigarette Leg Stretch Jenas Marc Jacobs Chrissie Stretch Medium Skinny Jeans

Ako nosiť skinny jeans

K upnutým džínsom sa hodia voľnejšie topy, voľné tielka, dlhé tuniky s atraktívnym opaskom, ale aj kovbojské košele vyzerajú na pohľad veľmi elegantne a sexy.

Jarná kolekcia H & M

Skinny jeans a topánky

Jedným z dokonalých spôsobov ako nosiť skinny jeans je spárovať ich s topánkami ku kolenám. Vďaka priliehavej strihu, topánky ľahko obujete, nič nevylezie a nikde sa nič nekrčí. Ďalšie nemenej vhodné sú členkové topánky, a to s vysokým aj stredným podpätkom, oboje vyzerajú so skinny jeans príma. Na prelome jari a leta si už môžete dovoliť sandále na vysokom podpätku, tie dodajú štýlový a elegantný vzhľad. Ďalším roztomilým a veľmi dievčenským spôsobom párovania sú baleríny. Samozrejme môžete použiť aj pohodlnú a ležérny obuv v podobe tenisiek.

Bielené džínsy

A teraz prichádza naozaj nočná mora pre bacuľaté dievčatá – bielené a prané džínsy. Ak máte silnejšie stehná, dajte si pozor na džínsy bielené miestami, a to hlavne z vrchu stehien.

Bielené džínsy Bon Prix

Ako nosiť bielené džínsy

Odporúčam nosiť bielené džínsy s topom, ktorý je trochu bledší ako džínsovina. Viem, že je to trochu ťažko, pretože bielené džínsy sú dosť bledé, ale pekný biely top ľahko odvádza pozornosť od spodnej časti tela. Ak máte väčší zadok a boky použite dlhší a voľnejší top, ktorý nedostatky zakryje.

Dva trendy v len outfite

Kvetinový trend sa uchoval z minulého roka – s bieleným džínsami kombinujte malý kvetinový vzor, ​​veľmi pekne vyzerajú šifónové blúzky. Bielené džínsy sú ruka v ruke aj s námorníckym trendom – k bieleným džínsom oblečte tmavo modré sako, biele tielko a topánky na kline.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.