Puma & Jeff Staple kolekcia

Puma & Jeff Staple kolekcia

30. septembra 2017, Puma & Jeff Staple kolekcia, Puma, Jeff Staple, obuv, odevy, pánske, pánska móda

Sponzorovanej odkazy:

Značka Puma sa znovu spojila s newyorským podnikateľom a dizajnérom Jeffom Staple a jeho značkou Staple. Pre energického Jeffa je príznačné všetko, čo je opakom rutiny. Pohybuje sa v mnohých odvetviach – od grafického dizajnu, dizajnu webových stránok a oblečenia, cez hudobný priemysel až po písanie. A teraz je tu s Pumou v podobe novej kolekcie nazvanej Puma NTRVL.

Nová kolekcia obsahuje pánske a dámske športové kúsky, ktoré ponúkajú spojenie tradičného štýlu s módnym fitness. Dizajny jednotlivých kúskov kolekcie sa prispôsobujú každému okamihu. To je možné vďaka multifunkčným konštrukciám, zaujímavým a praktickým detailom, prémiovým materiálom a tým najlepším technológiám.

Puma NTRVL

S NTRVL ľahko skĺznete od práce do posilňovne a z posilňovne na večernú akciu s priateľmi. Všetko je navrhnuté tak, aby sa z každodenného kolobehu stala príma činnosť, keď hlavnou ideou je mať kúsok pre každý okamih dňa.

Nové topánky do nepohody

Topánky zahrňujú okrem iného dva nové kúsky – Puma Limitless NETFIT a Puma Suede IGNITE. Oboje nesú neopozeraný štýl Jeffa Stapleho. Z odevov spomeňme obojstrannú nepremokavú bundu Jackpack s odnímateľnou čalúnenou vestou. Tá sa môže stať vaším dokonalým spoločníkom pre zimné cvičenie, alebo cestu do práce.

Vybrané produkty z kolekcie NTRVL dostanete v predajniach Queens, Footshop, Sneaker Barber, Shooos či Brands24.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.