Ruby Rose a kolekcia Nike Tech Pack

Ruby Rose a kolekcia Nike Tech Pack

28. septembra 2017, jeseň, kolekcie, Nike Tech Pack 2017, športové kúsky, dámska móda, pánska móda, dámske oblečenie, pánske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Jesenný bonbónik od značky Nike je na scéne! A trendy kolekciu Tech Pack neprezentuje nikto menší, než Ruby Rose, modelka a herečka. Kolekcia obsahuje unikátne dámske športové kúsky aj klasiku Windrunner.

Športová línia Tech Pack vznikla už v roku 2013, pričom každoročne prichádza s niečím novým. Tohtoročná jeseň nie je výnimkou. A tak teraz máte šancu pozrieť sa na jesennú kolekciu, ktorú pre vás obliekla známa modelka, herečka a tiež aktivistka za rodovú rovnosť, Ruby Rose.

Materiál Tech Pack bol navrhnutý pre komfortný pocit za chladných jesenných rán i počas ešte teplých popoludní, alebo za daždivého večera. Kolekcia je vyrobená z nového materiálu, ktorý dizajnéri Nike ponúkajú príjemnú priedušnosť a zároveň hrejivú izoláciu a vodeodolnosť v pružnom materiáli, ktorý nielen dobre vyzerá, ale sa aj dobre nosí.

Kolekcia Nike Tech Pack 2017 je de facto inovácia na tému kolekcie Nike Tech Fleece, ktorá je kombináciou Nike Tech Knit a Nike Aeroloft. V kolekcii sa predstavia okrem pánskych štýlov tiež dva unikátne kusy z dámskeho radu.

Nike Tech Fleece Destroyer

Kúsok s príznakom legendárnych búnd Nike, ktorý sa opäť teraz vracia na scénu. Sú ušité z flísu, ktorý je veľmi pohodlný, navyše príjemne mäkký, ľahký, ale tiež hrejivý. Nové prevedenie pre jeseň 2017 je navrhnuté v tlmených farbách, ktoré sa dobre kombinujú.

Nike Tech Fleece Repel Jacket

Druhým prima dámskym aj pánskym kúskom je Nike Tech Fleece Repel Jacket, čo je dizajnová bunda s vysokým golierom a vrstveným obojstranným rukávom, ktorý má na svojom konci otvor pre palec, takže zároveň slúži aj ako návlek, vďaka ktorému sa rukáv neohrnuje ani neroluje a zostáva na svojom mieste. Bunda navyše disponuje praktickým duálnym systémom dvojitých vreciek pre uloženie drobností, a tiež samostatnými vreckami pre ruky. Nike Tech Fleece Repel Jacket v dámskej aj pánskej variante dorazí do Európy 1. októbra 2017.

Ale to nie je všetko, v kolekcii Nike Tech Pack 2017 sú aj ďalšie trendy a praktické šik kúsky. Kompletná ponuka je k dispozícii na Nike.com a u vybraných predajcov.

Zdroj foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.