Päťka od Biosophy

Päťka od Biosophy

17. septembra 2017, kolekcia, päť prírodných parfumov, biosophy, Abel, Abel "Vita Odor", COBALT AMBER? GOLDEN NEROLI, RED SANTAL, WHITE VETIVER

Sponzorovanej odkazy:

Biosophy predstavuje exkluzívnu kolekciu unisex prírodných parfumov, ktoré prevoňajú nadchádzajúcu jeseň. Dodá šmrnc akémukoľvek outfitu a priláka pozornosť okolia.

Biosophy

Biosophy je jedinečným pražským obchodom, ktorý premáva na vlnách organiky a bio. Biosophy je výnimočná svojim princípom beauty concept store, ktorý prináša unikátne prepojenie bio filozofie v oblasti predaja kozmetiky a kozmetickej starostlivosti. V sortimente tejto firmy nájdete luxusné značky ako sú: 100% Pure, Abel Odor, BeautySoClean, Couleur Caramel, Fra Lippo Lippia, Ilia Beauty, John Masters Organics, Juice Beaty, Nobilis Tilia, Real Techniques, Sienna Byron Bay, So'BiO etike . Biosophy sa zaručuje, že žiadna zo značiek ktorú ponúka, nie je testovaná na zvieratách.

To najlepšie z prírodnej kozmetiky na jednom mieste? Jedine v Biosophy.

To najlepšie z prírodnej kozmetiky na jednom mieste? Jedine v Biosophy.

Prevoňaný Abel Odor

Abel Odor predstavuje kolekciu piatich unisex vôní, za ktorými stoja Novozélanďanka a bývalá vinárka – Frances Shoemack a uznávaný majster parfumér Isaac Sinclair. Vďaka ich vzájomnej spolupráci vznikla s láskou tvorená kolekcia piatich parfémov Abel „Vita Odor“. Parfumy boli vyrobené v súlade s fair trade poľnohospodárstvom. Nie sú testované na zvieratách a sú z úplne prírodných ingrediencií s nulovými živočíšnymi zložkami.

Exkluzívna kolekcia piatich prírodných parfémov Abel v Biosophy.

Exkluzívna kolekcia piatich prírodných parfémov Abel v Biosophy.

Kolekcia parfumov Abel

Voňavá kolekcia Vita Odor sa skladá z piatich vôní:

Vôňa Abel sa uvoľňuje po celý deň.

Vôňa Abel sa uvoľňuje po celý deň.

  • Cobalt Amber - zmyselná a elegantná parfumovaná voda, ktorá sa hodí pre človeka sofistikovaného. Ako mávnutím čarovného prútika vás zavedie do orientu vďaka ingrediencii ružového korenia a bobule jalovca.
  • Grey Labdanum – toaletná voda s chladnou vôňou grapefruitu a fialky je rovnako orientálnou vôňou. Zaujímavý prvok je pridané labdanum, v ktorom sa spája kadidlo a sivý jantár v harmónii duše.
  • Golden Neroli – toaletná voda s lahodnou ovocno-kvetinovou vôňou na podklade neroli a matcha čaju, ktorých vôňa postupne prechádza v srdce z jazmínu a ylang ylang. Čerešničkou na torte je výrazná vôňa santalového dreva, ktorá uzatvára voňavý kruh.
  • Red Santal – toaletná voda s hrejivou, drevitou korenistou vôňou klinčekov a korenia sa na koži premení vo sviežej vôni kalábrijského bergamotu. Táto vôňa sa vyznačuje hrejivosťou a eleganciou santalového dreva.
  • White Vetiver – piatou vôňou je parfumová voda plná sviežosti a drevitej vône. White Vetiver je osviežujúcou vôňou limetky, mäty a bergamotu, ktorá postupne prechádza v zemitý základ pripomínajúci karamelizované sušené drevo.
Krásu výnimočnej vône obohatí každodenný život človeka.

Krásu výnimočnej vône obohatí každodenný život človeka.

Kolekciu 5 luxusných vôní, ktoré nádherne voňajú, exkluzívne zakúpite v kamennom obchode v pražskom Karlíne a v e-shope. Sú dostupné v dvoch veľkostiach – 50 ml za 98 € a menšie balenie 15 ml za 45 €.

Parfumy Abel – tá najkrajšia vôňa pre vás aj vášho miláčika.

Parfumy Abel – tá najkrajšia vôňa pre vás aj vášho miláčika.

Foto: Bisophy

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii ostatné.