Športujte štýlovo: s Tezenis!

Športujte štýlovo: s Tezenis!

11. septembra 2017, Tezenis, štýl, šport, athleisure, posilňovňa, relax, oddych, kolekcia športového oblečenia, jeseň / zima 2017-18

Sponzorovanej odkazy:

Jeseň sa zakrátko prihlási o svoje slovo a slniečka bude pozvoľna ubúdať. Na jesennú depresiu existuje jednoduchý liek – rozhýbať telo. Choďte v ústrety jesene v novej jesennej kolekcii od Tezenis. Bude vás inšpirovať k cvičeniu!

Tezenis

Medzinárodná značka bielizne má svoj pôvod v Taliansku, kde má 300 predajní a ďalších 100 v ostatných krajinách. Niet sa čomu čudovať, pretože Tezenis je preslávená kvalitným spodným prádlom, domácim oblečením a pyžamami pre ženy, mužov a deti. Nakupovanie v Tezenis je naozajstným zážitkom. Predajne sú štylizované v príjemnom duchu a pre naladenie tej správnej atmosféry je nakupovanie spestrené aktuálnymi hudobnými lahôdkami.

Značka Tezenis predstavuje novú kolekciu jesenného oblečenia pre šport a voľný čas, ktorá vás bude inšpirovať k cvičeniu.Značka Tezenis predstavuje novú kolekciu jesenného oblečenia pre šport a voľný čas, ktorá vás bude inšpirovať k cvičeniu.

Jesenná kolekcia

Tezenis uvádza novú kolekciu plnú celkom trendových kúskov v štýle athleisure, ktoré sa hodia ako do posilňovne, tak pre každodenný relax v pohodlí domova.

Nová kolekcia Tezenis pre nadchádzajúcu sezónu je synonymom energie a pozitívnej nálady z farebnej jesene.Nová kolekcia Tezenis pre nadchádzajúcu sezónu je synonymom energie a pozitívnej nálady z farebnej jesene.

Športové kúsky z novej kolekcie sú posiate pestrofarebnými vzormi v pastelových odtieňoch ružovej, ktoré prepožičiavajú kolekcii ženský akcent. Vyrobené sú z čiernej a sivej kvalitnej látky určenej pre maximálne pohodlie. Práve táto kombinácia vás dobije energiou a pôsobí preventívne proti prípadnej jesennej depresii.

Už žiadne výhovorky – s touto kolekciou budete mať vždy čo na seba – pri cvičení, športe alebo aj len tak na von.Už žiadne výhovorky – s touto kolekciou budete mať vždy čo na seba – pri cvičení, športe alebo aj len tak na von.

V kolekcii Tezenis nájdete športové podprsenky, ktoré sú tak pohodlné, že ich môžete nosiť aj pod bežné oblečenie. Športovú podprsenku môžete využiť ako top, či proste spodnú bielizeň, ktorú môžete ozvláštniť priehľadným tričkom – táto kombinácia je veľkým hitom. V športovo-mestskom šatníku ďalej nesmú žiadnej žene chýbať ani športové body. Sú ideálnou voľbou, pretože krásne zvýraznia partie, ktoré by nemali zostať skryté. Kolekcia obsahuje jednoducho všetko, čo potrebujete k cvičeniu, aj na domáce leňošenie – mikiny, spodné tričká, legíny aj tepláky, ale aj šaty.

Krásna a sebavedomá na každom kroku.Krásna a sebavedomá na každom kroku.

Kolekcia je v predaji v maloobchodnej sieti Tezenis a online na stránkach tezenis.com od augusta tohto roku.

Foto: Tezenis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módne peklo, módni návrhári, ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.