Blúzky, blúzky, blúzky na jar 2011

Blúzky, blúzky, blúzky na jar 2011

10. mája 2011, blúzky, tričká, topy, jar 2011

Sponzorovanej odkazy:

Tuniky, blúzky i blúzočky sú nádherným oblečením, ktoré ešte stále patrí medzi najhorúcejšie módne trendy jari 2011. Vzrušujúce, či jednoduché biele farby, etno výšivky, ľahké tkaniny a naozaj ženské strihy, to sú tie najlepšie, ktoré musíte mať. Všetky z vyššie menovaných sú bežnou súčasťou každého dámskeho šatníka a je len na vás, aký štýl a farbu si vyberiete.

Trendy tuniky

Keďže chcú byť všetky ženy chic, musia vlastniť ultra populárnu trendy tuniku na takmer každú príležitosť. Tieto nádherné kúsky sú vhodné pre každú vekovú skupinu a takmer každý typ postavy. Ak máte ženskú postavu a výrazné krivky, je tunika to pravé pre maskovanie vašich slabín.

Tuniky sú všeobecne dlhšie topy, ktoré svojou dĺžkou spadajú až do polovice stehien. Najlepšie sa vynímajú s čiernymi legínami a širokým opaskom. V tomto roku môžeme vidieť celý rad zaujímavých nových farieb a kvetinových potlačí v bohémskom štýle. Rovnako biele tuniky s vyšívaním a blúzky v hippie štýle.

Romantické blúzky a blúzočky

Tlačené blúzky sú módne a zábavné, prinášajú pôvab a originalitu do vášho štýlu. Tento rok v lete sú blúzky absolútne nepostrádateľným oblečením. Sú dokonalé pre vytváranie štýlového a pohodlného outfitu v elegantnom mestskom vzhľade. Blúzky iste najviac využijete v teplých letných večeroch alebo na záhradné párty. Vyšívané i klasické blúzky a blúzočky môžete kombinovať ďalšími kúskami sezóny, ako sú džínsové šortky, biele džínsy alebo biele plátené nohavice.

Môžete sa rozhodnúť pre veľkú paletu tvarov, rovné alebo balónové strihy, A-líniu a kimonovými rukávmi, ale rovnakú službu vám môžu poskytnúť aj dlhšie voľnejšie tričká stiahnuté širokým opaskom. Ak si však chcete vytvoriť sofistikovaný elegantný outfit, poobzerajte sa po nejakom unikátnom kúsku, ktorý vyhovuje vášmu individuálnemu štýlu a nebojte sa kombinovať s cieľom vytvoriť originálny a svieži jarný outfit. Pretože sú tuniky úžasne všestranné, môžete jednu použiť ako na denné, tak večerné príležitosti, záleží tu na vhodne zvolených doplnkoch.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.