Poznáte synonymum pre jeseň 2017? My áno: Hugo Boss a ich Pre Fall!

Poznáte synonymum pre jeseň 2017? My áno: Hugo Boss a ich Pre Fall!

15. septembra 2017, Hugo Boss, kolekcia Pre fall, jeseň 2017, pánska móda, dámska móda

Sponzorovanej odkazy:

Spoločnosť My Fashion prichádza na sklonku leta s Pre Fall kolekciou nemeckej značky Hugo Boss. Kolekcia je odrazom aktuálnych módnych trendov v kontexte s klasickou, elegantnou, jednoduchou, dobre kombinovateľnou a nadčasovou módou. S týmito kúskami dámy a páni sa nesklamete! A na dlho!

Vďaka použitým živým módnym farbám a vzorom má kolekcia Pre Fall zaujímavé a nevšedné kombinácie. Dáva tak smer trendom pre obdobie jeseň / zima 2017.

oblek z kolekcie Boss man

oblek z kolekcie Boss man

Pre pánov je tu Boss man

Kúsky pre pánov vsádzajú na eklektické publikácie s grafickou štruktúrou inšpirovanou rastlinami. Svieži šmrnc dodáva kolekcii výrazný modrý farebný akcent a denimový look. Z farieb tejto kolekcie jednoznačne prevláda sivá s atramentovo modrou, diamantovo modrá jewel blue, svetlo sivá melange grey s teplým pieskovým tónom a námornícka modrá s béžovou.

na denimové note – z kolekcie Boss man

na denimové note – z kolekcie Boss man

V materiáloch dominujú mäkký úplet, jemný bavlnený gabardén a denim v akejkoľvek podobe. Ostatne práve denimový look je v tejto kolekcii uplatnený tak, že je veľmi dobre kombinovateľný s business oblečením, ktorému dodáva elegantnú uvoľnenosť a potrebný šarm. Nové štýlové džínsy, košele, ale aj obleky a saká sa tak dajú dobre nosiť, ako do práce, tak aj na voľnočasové aktivity.

hry s modrou – z kolekcie Boss man

hry s modrou – z kolekcie Boss man

Veľký dôraz v tejto kolekcii Boss, ostatne ako vždy, kladený na sofistikované detaily, pretože práve tie robia z oblečenia značky Hugo Boss niečo výnimočné. Na podšívky odevov a vreciek sú opäť použité látky s trendmi eklektickou potlačou. Nová Pre Fall kolekcia skrátka ponúka všetko, čo dnešný moderný muž potrebuje pre svoj štýl.

kabát z kolekcie Boss woman

kabát z kolekcie Boss woman

Dámy nadchne Boss Woman

Objavovanie a experimentovanie, ale pritom pohodlie a voľnosť, práve to vystihuje novú dámsku kolekciu Boss zo všetkého najlepšie. Strihy, použité vzory a nevšedné printy sa v prípade dámskej kolekcie inšpirovali africkou kultúrou a jednoznačne v nich prevládajú zebrie a štylizované krajkové vzory. Kombináciou toho všetkého vznikla odvážna zmes individuálneho mestského štýlu, ktorú možno nosiť v mnohých obmenách, a pritom si vždy zachováva klasickú, čistú a jednoduchú siluetu.

sukne z dámskej kolekcie

sukne z dámskej kolekcie

Najpoužívanejšími farbami dámskej Boss Pre Fall kolekcie sú svetlá vanilka, mramorovo sivá marble grey, malinová, čierna a farba granátového jablka. Farby sú používané v blokoch a dávajú tak vyniknúť nielen žensky tvarovanej siluete, ale aj perfektnému spracovaniu, ktoré je pre značku Hugo Boss tak príznačné.

apartný sveter z jesennej kolekcie možno vziať k mnohému outfitu

apartný sveter z jesennej kolekcie možno vziať k mnohému outfitu

Zdroj foto: Hugo Boss

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.