Späť do školy? Iba v topánkach od Baťu a so súťažou "Obuj sa do toho"!

Späť do školy? Iba v topánkach od Baťu a so súťažou "Obuj sa do toho"!

29. augusta 2017, Baťa, topánky, obuv, škola, súťaž, Facebook

Sponzorovanej odkazy:

Značka Baťa prináša kolekciu Street Fashion, ktorá je ideálna na obdobie konca letných prázdnin a po návrate do školy. Nadčasový street style je určený pre tých, ktorí ocenia inšpiráciu, zábavu, pestrosť a kvalitu. Značka Baťa zároveň s novou kolekciou vyhlásila facebookovú súťaž #BATASELFEET o najlepší Selfeet roka.

Mladistvá obuv je stále viac populárna – je dobre kombinovateľná a jednoducho podčiarkne každodenný outfit do školy a kamkoľvek inam.

"Nová kolekcia je pre mladých ľudí nielen vekom, ale aj duchom. Tenisky sú doplnené o zaujímavé detaily, ako napríklad mašle, zlatý alebo strieborný pásik, alebo nečakané kombinácie farieb. Každý si tak môže vybrať to, čo mu najlepšie sedí ", hovorí Kateřina Kaňová, Brand manažérka spoločnosti Baťa.

Dievčatá a dámy obujte sa (do toho)!

Športová, praktická a zároveň romantická je dámska obuv z tejto kolekcie. Kombinuje farebné odtiene bielej, šedej, svetlo ružovej alebo čiernej s trendovým zamatom, v neobvyklých farbách ako je rubínová alebo smaragdovo zelená. Netradičný materiál a rafinované detaily dodávajú obuvi jesenný nádych a zároveň nadčasovosť a nevšednosť.

Kolekcia bola navrhnutá pre dievčatá, ktoré aktívne sledujú trendy a zároveň hľadajú vlastný osobitý štýl. Kvôli behaniu po meste sa chcú vo svojej obuvi cítiť pohodlne a prakticky, ale aj podčiarknuť svoju ženskú stránku. Rovnako, ako u dámskej, tak aj u pánskej kolekcie platí jednoduché pravidlo – pohodlie, nadčasovosť a mladistvý štýl.

Chlapci, mladíci a páni: do ulíc!

Pánska kolekcia prináša klasickú mestskú športovú obuv v podobe nízkych alebo členkových tenisiek. Farebná škála obuvi sa nesie v tlmených odtieňoch tmavo modrej, šedej, horčicovej a tradičnej bielej farby. Vďaka tomu vznikajú jednoduché, avšak netradičné detaily. Ich nositelia ocenia štýl športových tenisiek v novom poňatí a materiáloch.

Pozor: Facebook súťaž!

S novou kolekciou prichádza aj nová facebooková súťaž #BATASELFEET – Obujte sa DO TOHO o 20 foťákov Instax MINI 9! Ľudia môžu postovať fotky so svojimi topánkami od Baťu, ktoré môžu nafotiť buď priamo v predajniach Baťa po celej Českej republike aj na Slovensku, alebo na inom zaujímavom mieste. Súťaž trvá do 19. septembra 2017. Vzniknuté fotky stačí zdieľať na sociálnych sieťach s hashtag #BATASELFEET. Vyhrá fotka, ktorá získa najviac hodnotení. Fotografiu je potrebné nahrať do súťažnej aplikácie na facebookovom profile Baťa. Vyhráva 20 fotografií, ktoré získajú najviac hodnotení.

Spoločnosť Baťa Slovensko, a. s. sa radí medzi významné slovenské firmy s dlhoročnou tradíciou. Jej úspech je v Českej republike i vo svete spájaný najmä s výrobou a predajom obuvi. Baťa, ktorého sieť tvorí v súčasnosti sedem desiatok predajní, patrí medzi najväčších českých predajcov obuvi. Mnoho predajní, ktoré sú súčasťou Baťa maloobchodnej siete, boli baťovskými obchodmi už v 20. a 30. rokoch. Mnohé z nich prešli, alebo aktuálne prechádzajú rozsiahlymi rekonštrukciami a rekonštrukčnými, pretože cieľom spoločnosti Baťa je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovanie kvalitných služieb.

Zdroj foto: Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.