TOUS Medallions kolekcia pre jeseň a zimu 2017 je tu!

TOUS Medallions kolekcia pre jeseň a zimu 2017 je tu!

8. septembra 2017, Tous, Medallion, jeseň 2017, šperky, luxusné šperky

Sponzorovanej odkazy:

TOUS, lifestylová značka šperkov, ale tiež hodiniek, parfumov a ďalších doplnkov, víta nadchádzajúcu sezónu novou kolekciou. Tentoraz sa zamerala na medailóniky, z ktorých dizajnéri značky vytvorili hneď štyri úžasné kolekcie. TOUS sa tak drží svojho motta „You tell stories with words, we tell them with jewelry“ (teda „vy rozprávate príbeh slovami, my ho rozprávame šperkom“) a začína prostredníctvom novej kolekcie rozprávať príbeh plný symbolov a drahokamov. TOUS kolekcia Medallions jeseň a zima 2017 prichádza!

IDOL

V kolekcii Idol potom všetku pozornosť treba upútať k symbolom. Tie boli v skorších dobách úplne zásadné vo veciach komunikácie a vzťahov medzi ľuďmi. Spájali ľudí s rovnakým vyznaním, kultúrou, príslušnosťou a platí to tak dodnes. Zároveň hrali úlohu talizmanov a predstavovali ochranu pred zlými silami, dodávali silu, šťastie, odvahu. Inšpirované týmito symbolmi vznikli nové ikony značky TOUS, medzi ktoré patrí slon, had, ruka Fatimy a kríž, jedny z najobľúbenejších a najpoužívanejších symbolov vôbec.

DO

Ak chcete prostredníctvom šperkov rozprávať svoj vlastný príbeh a celý si ho podľa svojej nálady vytvoriť, potom je tu pre vás kolekcia Do. Ponúka možnosť kombinovania v štýle Mix & Match a umožňuje tak nekonečnú kreativitu. Jednotlivé náhrdelníky, retiazky, náušnice a náramky môžete ľubovoľne kombinovať s najrôznejšími príveskami TOUS a vytvoriť tak niečo originálne a jedinečné.

Rubric

Tretia kolekcia Rubric oslavuje úžasné umenie rytcov a skladá tejto remeselnej technike poctu. Vyryté iniciály sú skvelým spôsobom, ako dodať šperkom osobitnosť, a obľúbené sú od nepamäti. Šperky v tejto kolekcii nesú obrys medvedíka a iniciálu značky TOUS písmeno „T“.

Cammy

Minimalistické a majstrovsky vytvorené sú šperky z kolekcie Cammy. Na prvý pohľad zaujme krása spracovania v basreliéf, ale najvýraznejším prvkom je tu samozrejme drahokam. Výrazný, jedinečný, úchvatný, zasadený v striebre, či zlatenom striebre. Zvýraznený obrys medvedíka, symbolu značky TOUS, mu potom dodáva jemnosť, ženskosť a hravosť.

Foto: Tous

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.