Slnečné okuliare Mr. Boho a IZIPIZI na Nila!

Slnečné okuliare Mr. Boho a IZIPIZI na Nila!

3. augusta 2017, Nila, Mr. Boho, IZIPIZI, slnečné okuliare, detské slnečné okuliare, prírodný plast, acetát, UV filter, originálny design, okuliare pre najmenších, okuliare pre bábätká, kvalita, životné prostredie

Sponzorovanej odkazy:

Slnečné okuliare sú najvyhľadávanejším módnym doplnkom v letnej sezóne a svoje o tom vie aj nezávislá predajná galéria a internetový obchod Nila. Ako najhorúcejšiu novinku predstavuje doplnok od talianskej značky Mr. Boho a francúzskej značky IZIPIZI. NILAnews tak ponúka široký výber slnečných okuliarov pre celú rodinu. Nájdete tu vkusné okuliare pre dospelých aj batoľatá.

Originálny dizajn Mr. Boho

Letnou novinkou v predajniach Nila je značka Mr. Boho, za ktorou stojí mladý húževnatý tím, ktorého cieľom je vyvíjať čo najkvalitnejšie výrobky s vlastnou osobitosťou a to v dostupnej cenovej relácii. Hlavným sortimentom značky sú okuliare s originálnym dizajnom, dokonalým spracovaním a čistými tvarmi. Slnečné okuliare od značky Mr. Boho potešia všetkých milovníkov životného prostredia, pretože sú vyrábané z acetátu celulózy, čo je prírodný materiál získavaný z bavlny. Jeho veľkou výhodou je, že je ľahko opracovateľný a ponúka širokú škálu možností výberu farieb a tvarov. U okuliarov s acetátovými rámami oceníte dobrú odolnosť proti poškriabaniu, vode a chemikáliám.

Slnečné okuliare Mr. Boho majú vysoký ochranný filter UV 400, takže vám zaručia perfektnú ochranu vášho zraku. V NILAstore nájdete okuliare v niekoľkých variantoch. Tvar rámov je perfektným kompromisom medzi hranatými a oblými líniami. Pre svoju originalitu sa stanú hitom nielen tento rok, ale aj budúce leto!

IZIPIZI – okuliare pre najmenších

Pokiaľ ide o ochranu pred slnečným žiarením, tak by sme zaiste nemali zabudnúť na tých najmenších a najmilších. V kamennom obchode či e-shope Nila môžete teraz zakúpiť slnečné okuliare značky IZIPIZI, ktoré sú nielen kvalitným, ale aj zábavným doplnkom pre deti. Rodičia u nich ocenia najmä pružné a ohybné pánty, ktoré vydržia aj väčší nápor nezbedných detských ručičiek. Veľmi dôležitá je aj kvalita ich skiel so 100% ochranou proti UV žiareniu. V ponuke sú slnečné okuliare pre bábätká 0 –12 a 12 – 36 mesiacov a pre deti od 4 do 10 rokov. Francúzska značka IZIPIZI má vo svojom sortimente v ponuke aj detské okuliare na čítanie a okuliare proti modrému žiareniu (obrazovky počítačov, smarthphonov a iných LED zdrojov), ktoré sa tiež pýšia hravým farebným dizajnom.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.