Chcete minimalistický batôžtek alebo tašku do práce?

Chcete minimalistický batôžtek alebo tašku do práce?

2. augusta 2017, švajčiarska značka Qwstion, batôžky a tašky, cestovanie, mesto, práca, voľnočasové aktivity

Sponzorovanej odkazy:

Všetko spomínané sa hodí. Súdobé bestsellery firmy Qwstion tomu nahrávajú. Ponúka všetko potrebné a v tej naj kvalite. Známkou švajčiarskej značky Qwstion je práve kvalita v súvzťažnosti s funkčnosťou, odolnosťou a nevšedné šik vzhľadu vyznačujúcim sa štýlovosťou. Sofistikované detaily s originálnou variabilitou jednotlivých kúskov, spolu s uplatnením kdekoľvek je už čerešnička na torte, respektíve na týchto kúskoch značky Qwstion.

Zacielenie Qwstionu na predovšetkým mestské prostredie a zákazníkov s moderným náhľadom na život značku predurčuje na špici ponuky vysoko funkčných, odolných a do detailu prepracovaných produktov. Tie sa uplatnia rovnako dobre pri jazde na bicykli aj na pracovnej schôdzke. Ich prototypy vznikajú v zürišskom štúdiu, pričom samotné produkty pre predaj sú vyrábané za transparentných podmienok v malej továrni v čínskom Chuej-čou. Materiálom je predovšetkým bavlna, konope, ľan s vodeodolnou úpravou, ale aj nylon, koža a oceľ.

Taška Tote v sivom prevedení

Taška Tote v sivom prevedení

Taška Tote

Je vyrobená zo 100% bavlneného plátna a popruhy sú nylonové. Tašku dostanete v niekoľkých farebných variantoch – čierna, sivá, biela a sivočierna. Veľkosťou 40 × 36 × 10 cm stačí na cca 14 litrov obsahu. Do tašky Tote sa vám zmestia knihy, pracovné dokumenty, alebo napríklad plavky a opaľovací krém. Vďaka nastaviteľným popruhom sa môže Tote ľahko premeniť v praktický batôžtek. Vychytávkou je, že hlavná priehradka je prístupná zhora aj zo strany a vnútri má vrecko na mobil a väčšie vrecko na zips. Taška môže byť vaša za cenu 174 €.

Batoh Simple v Redwood odtieni

Batoh Simple v Redwood odtieni

Batoh Simple

Apartný batôžtek dostanete kúpiť v piatich odtieňoch – redwood, camel, blend raw, svetlo sivá a sivočierna. Je vyrobený z kombinácie bio bavlny, recyklovanej bavlny a nylonu, keď vrchnú časť tvorí z 55% bio bavlna, z 45% recyklovaná bavlna a popruhy sú zo 100% nylonu Circlestich®

Ak teda hľadáte praktickú menšiu batožinu, tak batoh Simple je to pravé. Vďaka veľkosti 49 × 28 × 14 cm a objemom 16 litrov, ho môžete nosiť na chrbte aj cez rameno. Batoh je riešený minimalisticky, je príjemne odolný a prekvapivo priestranný. Ideálny kúsok pre voľné dni, voľné popoludnie a chvíle, kedy si s ničím nechcete lámať hlavu. Jednoducho zbaľte plavky, knižku, či čokoľvek iné a vyrazte, kam sa vám len zachce. A cena? 72 €.

šik cestovné puzdro

šik cestovné puzdro

Cestovné puzdro

Praktické, minimalistické a štýlové je cestovné sivé puzdro, ktoré vás pri cestovaní nesklame a odprevadí všade. Liter objemu a rozmery 24 × 16 × 3 cm ho predurčujú ako spoľahlivého cestovného parťáka. Puzdro je vyrobené zo 100% bavlneného plátna s podšívkou zo vzorovaného nylonu, keď vo vnútri sú jedna väčšia a dve menšie priehradky. Za cenu 49 € must-have nielen na cesty.

Taška Day Tote v khaki prevedení

Taška Day Tote v khaki prevedení

Taška Day Tote

Dostanete ju v modrej, čiernej a khaki farbe. Je celá zo 100% bavlneného plátna s podšívkou zo 100% bavlny, keď popruhy tvorí nylon s Circlestitch®. Je to jedinečná multifunkčná taška, ktorú možno vďaka nastaviteľným popruhom ľahko premeniť v praktický a minimalistický batôžtek. Ideálna ako taška do práce i batôžtek pre voľné dni. S rozmermi 38 × 44 × 12 cm a objemom 20 litrov bude vaša za cenu 162 €.

Všetky tieto kúsky a mnohé ďalšie nájdete na Nila.cz

Zdroj foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky a módni návrhári.