Hiphopová móda to sú značky Ecko, Mass DNM aj Jordan

Hiphopová móda to sú značky Ecko, Mass DNM aj Jordan

19. apríla 2011, Jordan, Air Jordan, Michael Jordan, basket, basketbalové topánky, Mass DNM, hip-hop, hiphopová móda, adidas, nike, urban classics, detské hiphopovej oblečenie, hiphopovej topánky, Grécko, Grécko red, Grécko unlimited

Sponzorovanej odkazy:

Pre fanúšikov určitého štýlu hudby je veľmi dôležitý štýl odievania, ktorý sa odvíja od oblečenia, ktoré nosia ich obľúbené hudobné hviezdy a od štýlu života, ktorý žijú. Trúfam si povedať, že pre poslucháčov hip-hopovej hudby je toto najtypickejšie. Takzvaného,, Hopera "spozná totiž každý človek na prvý pohľad. Vyťahané mikiny, nohavice s rozkrokom pri kolenách, roztiahnuté tenisky – to sú neprehliadnuteľné módne hity vyznávačov hip-hopu.

Do hiphopovej módy sa začali fušovať aj svetoznáme športové značky adidas a Nike. Adidas sa preslávila napríklad svojimi hip-hopovými topánkami a teplákovými súpravami a značka Nike, ktorá sa tomuto štýlu venuje o máličko viac, prerazila taktiež s topánkami, ale aj celou škálou hiphopového dámskeho a pánskeho oblečenia . V dnešnej dobe nie je žiadnou novinkou ani detské hiphopové oblečenie, ktorým je známa napríklad značka Urban Classics. Deťom, ktoré zaujíma aktuálna hiphopová móda, značka ponúka unisex tepláky, mikiny aj tričká.

Hiphopová klasika Ecko

Ecko je asi jednou z najznámejších hiphopových značiek. Jej módny návrhár a podnikateľ Marc Ecko ju za ,, obyčajných "18 rokov doviedol až na módnz vrchol. Značka je veľmi obľúbená u mladej generácie ľudí a pýši sa stovkami obchodov po celom svete. Pánske a dámske hip hop oblečenie Ecko má svoju špeciálnu značku. Pánska značka sa nazýva Ecko Unlimited a dámska Ecko Red. Ponuka oblečenia aj doplnkov je veľmi rozšírená. Ecko Unlimited dominujú tričká, trojštvrťové aj klasické nohavice, mikiny a pásky. A Ecko Red dominujú tričká, mikiny, tašky a tepláky.

Lacná kvalita Mass DNM

Hiphopová značka Mass má kolísku v európskom Poľsku, čo je trochu neobvyklé miesto, ale odvíja sa od obľúbenosti Hip Hopu v tejto krajine. Má to ale jednu velikánsku výhodu, ktorú ocení veľa ľudí, najmä tu u nás na Slovensku. Oblečenie a doplnky od značky Mass DNM sú v porovnaní s ostatnými značkami veľmi lacné. Táto značka sa zameriava skôr na pánsku módu a ponuka je skutočne vyčerpávajúca. Vyberať budete môcť z pánskych teplákov, tričiek, nohavíc, spodného prádla, opaskov, peňaženiek, mikín, búnd alebo ponožiek. Všetky tieto modely majú veľmi neobvyklý dizajn. Značka experimentuje predovšetkým s potlačou, materiálom a farbou.

Basketbalová vzácnosť Jordan

Značka Air Jordan alebo aj Jordan je značka basketbalového a hihopového oblečenia a topánok vyrobená značkou Nike a mala pôvodne slúžiť pre profesionálnych hráčov, ktorú schválil hráč NBA Michael Jordan. Dnes sa už stala tak obľúbenou, že sa s Nike vôbec nespája a na verejnosti vystupuje, ako samostatná nezávislá značka. Najznámejším produktom značky sú nepochybne topánky. Ide väčšinou o vkusné členkové topánky, ktoré sa hodia najmä pre hráčov basketbalu, ale sú tak moderné, že sa hodia aj na bežné nosenie, ako klasické tenisky. Značka dáva taktiež prednosť pánskej móde a vo svojich kolekciách im ponúka vybrané tričká, mikiny, voľné kraťasy a športové doplnky, akými sú napríklad potítka.

Zdroje: www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.