Poznáte tajomstvo sviežosti? My áno!

Poznáte tajomstvo sviežosti? My áno!

31. júla 2017, BIO korektor Coulear Caramel so štetcom, korekcia, známky únavy, krása

Sponzorovanej odkazy:

Pôsobí vaša pleť mdlo a unavene? Ukážte svoju novú, lepšiu tvár. Rýchlo a jednoducho. Neveríte? S novým bio korektorom Coulear Caramel je nemožné možné. Rozjasnite sa!

Nákupný tip: BIO korektor Couleur Caramel so štetcom je nepostrádateľným pomocníkom vizážistov na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes a pri parížskych fashion weeks.

Nákupný tip: BIO korektor Couleur Caramel so štetcom je nepostrádateľným pomocníkom vizážistov na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes a pri parížskych fashion weeks.

Couleur Caramel

Francúzska značka Couleur Caramel bola uvedená na trh v roku 2003 ako prvá profesionálna dekoratívna kozmetika v bio kvalite. Cieľom značky je robiť ženy krásne a zdravé. Špičkové produkty tejto značky nesú uznávané certifikáty ECOCERT A qualité FRANCE. Cenné ingrediencie, ktoré sa pri výrobe kozmetiky používajú, sú zárukou zdravej pleti.

Rozjasňovač vie divy!

Kvalitný rozjasňujúci korektor je tajným kúzlom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej ženskej kozmetickej taštičke. Účinne odstraňuje známky únavy a dodáva pleti odpočinutý a žiarivý lesk. Rozjasňovač v pere od Couleur Caramel je navyše veľmi praktický, nezaberie takmer žiadne miesto a môžete ho mať vždy so sebou. Je obohatený o arganový olej, ktorý stimuluje syntézu kolagénu, obnovuje bunkovú štruktúru a zlepšuje elasticitu pokožky. Organická voda z damašskej ruže stimuluje regeneračné procesy pleti, udržuje ph pokožky, má upokojujúce a protivráskové vlastnosti. Marhuľový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamín A, B a E, hydratuje, zvláčňuje a regeneruje. Pridané bambucké maslo má vysoký obsah vitamínu A, E, F a napomáha regenerácii pokožky. 98,8% všetkých zložiek je prírodného pôvodu a 14% z bioprodukcie. Korektor spĺňa požiadavky na certifikáciu vegan a značka sa zaručuje bez overovania na zvieratách.

BIO korektor Couleur Caramel so štetcom odstraňuje známky únavy a prebudí pleť k žiarivému lesku. Prírodná kozmetika je tou najlepšou cestou k spojeniu s prírodou. Vďaka svojmu tekutému zloženiu sa ľahko nanáša a perfektne zakryje všetky neduhy pleti, ako sú kruhy a vačky pod očami. Po nanesení korektora je pokožka ihneď vyživovaná a rozjasnená po dlhú dobu. To všetko bez nechceného zvýraznenia vrások.

Hodí sa pre všetky typy pleti vrátane veľmi citlivej. Kúpite ju v troch odtieňoch: Light sandy beige (svetlý, neutrálny podtón), Light beige (svetlý, studený podtón) a Natural beige (stredne tmavý, neutrálny podtón).

Tipy na líčenie

Ako korektor naniesť? Jednoducho. Aplikujte pomocou zakomponovaného štetca na všetky potrebné miesta – oblasť okolo očí, nosa, alebo brady. Vizážistka z Couleur Caramel radí aplikovať až po nanesení make-upu. Pre lepší výsledok zľahka vklepte prstami. Bezchybný vzhľad dovŕšite kompaktným púdrom, ktorý korektor dobre zafixuje.

Dostanete ju Milujibio.cz za 25 €.

Foto: Milujibio.cz, facebook Milujibio.cz, Couleur Caramel.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii ostatné a parfémy a kozmetika.