Jemná a luxusná starostlivosť? S Á la Maison vždy!

Jemná a luxusná starostlivosť? S Á la Maison vždy!

27. júla 2017, Á la Maison, luxusný tovar, interiérové ​​doplnky, uteráky, župany, osušky, žinky, 100% bavlna, kvalita, žakárová kolekcia, minimalizmus, Scent, vonné sviečky, inovatívne technológie

Sponzorovanej odkazy:

Pre tých, ktorí sa radi vo svojom interiéri obklopujú luxusnými kúskami, je tu Á la Maison. Práve teraz vo svojich obchodoch ponúka novú jednofarebnú uterákovú súpravu Superwuschel od značky Möve. Táto súprava sa vyrába v Nemecku už od samého počiatku značky. Produkcia sa nesie v duchu odbornej nemeckej kvality a nie je sa čomu diviť, že je preto považovaná za kultovú klasiku. Už po celé desaťročia určuje štandardy kvality ostatných kolekcií značky Möve a dá sa s nimi skvele kombinovať. Uteráky z najnovšej súpravy Superwuschel sú teraz doplnené o nadčasové maličkosti, ktoré dodávajú kolekcii na jedinečnosti. Je to napríklad dutý lem, závesné pútko a vyšitý symbol značky. Z farebného prevedenia si možno vybrať z dvadsiatich klasických i moderných odtieňov.

Základným stavebným kameňom kolekcie Superwuschel je starostlivo vybraný materiál, z ktorého sú osušky vyrobené. Ide o zamatovú bavlnu Premium Cotton s luxusnou gramážou, kedy sú tkaninové slučky výrazne dlhšie a hustejšie. Vďaka tejto excelentnej kvalite si môžete dopriať príjemný pocit jemnosti a hebkosti. Jednoliaty a objemný vzhľad tkaniny zaisťuje inovatívny dokončovací proces Superior Volume. Uteráky a župany sú tak nielen hodvábne na dotyk, ale aj pekné na pohľad. Ďalšou pokrokovou technológiou je Comfort Finish, ktorá napodobňuje tradičné miesenie a mlátenie bielizne, ktoré predtým využívali práčky. Vďaka tomu uteráky rýchlejšie uschnú a ich objem potom zostane rovnaký a bez žmolkov.

Tiež značka Vichy predstavuje niekoľko rôznych typov tkaného dizajnu. V novej žakárovej kolekcii možno nájsť froté uteráky, osušky a žinky vyrobené zo 100% bavlny. Typickými farbami tejto rady sú modrá a červená, ale objavíte tu aj pastelové odtiene na bielom pozadí. Vichy sa inšpirovala jednoduchosťou a minimalizmom, ktorý bol populárny v 50. rokoch, keď si spomenula predovšetkým na výrazné vzory, ktoré nosila módna ikona Audrey Hepburn. Uteráky z radu Vichy sa dajú skvele kombinovať s nevzorovanými uterákmi z kolekcie Superwuschel.

V poslednej rade ponúka Á la Maison tiež vonné sviečky Scent. Nová kolekcia sviečok je v saténovo upravenom skle s ponukou vôní, ako sú kvetinová verbena, jemná vanilka, ovocná cassis, čerstvý morský vánok, jemný bambus a čierny čaj. Sviečka môže byť aj skvelým darčekom, pretože je každá zabalená do krásnej farebnej škatuľky s motívom. Ďalšou, nie však poslednou, výhodou je aj čas horenia, ktorý je neuveriteľných 60 hodín.

Zdroj: Á la Maison

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii doplnky.