Leto je tu! Doba sandálov začína!

Leto je tu! Doba sandálov začína!

24. júla 2017, H&M, sandále, letná obuv, dámska obuv, trendy, kožené topánky, prémiová kvalita, pásky, metalické farby, leto 2017, strieborné topánky, ozdobné uzly, remienky, šik, umelá koža, gumová podrážka, nízky podpätok

Sponzorovanej odkazy:

*** Leto ** je už v plnom prúde a mnohé ženy na túto sezónu hľadajú pohodlnú a pritom trendy letnú obuv. Tenisky nie sú v tridsať-stupňových horúčavách práve tými najideálnejším kamarátkami, ale to isté sa nedá povedať o sandáloch. Lenže nie je ľahké nájsť tie, ktoré by spĺňali všetky naše požiadavky. *

Príde mi, že obchody s obuvou sú priamo preplnené na prasknutie, ale stále nenachádzame tie pravé. Možno preto, že nás nenapadlo pátrať tiež v obchodoch, ktorých doménou práve obuv nie je. Svetoznáma a veľmi obľúbená značka H&M má práve teraz vo svojej ponuke luxusný výber dámskych letných sandálov, ktoré vás svojou jednoduchosťou zaiste ochromia.

Elegantne a pritom ležérne vyzerajú dámske sandále s ozdobným uzlom na prednej strane, ktoré majú nastaviteľné zadné pásky. Výstielka sandálov je z umelej kože a podošva z gumy. Ponúkané sú v štyroch farebných variantoch, ktoré sa všetky perfektne hodia k horúcim letným dňom. Páči sa vám čierna, smaragdová, metalická ružová alebo oranžová?

Väčšina sandálov od značky H&M majú rovnú podrážku, ale máte na výber aj zo sandálov na podpätku vysokom 2,5 cm. Tento parádny šik kúsok je prémiovej kvality, keďže ide o kožené sandále so šnurovaním, ktoré pokračuje cez lýtka úplne hore, kde si ich možno priviazať lístočkovými detailmi na konci. Za pätou máte možnosť upevniť si obuv pomocou zipsu.

Veľmi pekné detaily má aj dámska obuv s gumovou podrážkou. Remienok týchto sandálov má doplnok z tepaného kovu a elastický nastaviteľný opasok s kovovou prackou. Ponúkané sú v troch základných farbách, ktoré možno využiť pre každú príležitosť. Z módy nevyšli ani detaily v podobe ozdobných kamienkov, ktoré sa nachádzajú na čiernych remienkových sandáloch.

V poslednej dobe sa tiež rozmohol trend strieborných topánok alebo aspoň obuvi so striebornými doplnkami. H&M ponúka strieborné sandále s ozdobnými uzlami, ktorých povrch pripomína hadiu kožu, vďaka ktorej topánky vyzerajú s každým pohybom trošičku inak. Úplne formálne oproti nim vyzerajú 100% semišové sandále v červenohnedom či čiernom variante. Veľmi pohodlná obuv má nastaviteľný pásik v oblasti členku, ktorý dodá na ladnosti.

Zdroj: H&M

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.