Módne doplnky na jar 2011

Módne doplnky na jar 2011

12. apríla 2011, jar 2011, trendy jar 2O11, slnečné okuliare, topánky, módne doplnky, módne doplnky 2011, kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Chcete byť aj na jar štýlová, ale neviete ako na to? Inšpirujte sa novými trendmi!

Začnime tým najdôležitejším, topánkami. Hoci sa to opakuje stále dokola, in budú hlavne lodičky na vysokom podpätku v nude alebo zemitom odtieni, skrátka vo všetkých neutrálnych farbách. Niektorí síce tvrdia, že topánky s otvorenou špičkou sú už passé, vy ich však s pokojným srdcom noste ďalej, veď čo existuje roztomilejšieho, a čo iné vám môže vykúzliť tak nekonečne dlhé nohy? Na milánskom fashion weeku na nich vsadila aj Prada a to už niečo znamená. Rovnako kontroverzným prípadom sú aj gladiátorky. Podľa módnych expertov a štylistov je už ich sláva dávno preč, druhí to vyvracajú a ďalej ich zakomponúvajú do svojich nových kolekcií. Je preto len na vás, ku ktorému táboru sa pridáte. Trendy tiež budete, keď si na nohu obujete dreváčky s robustným podpätkom v štýle Heidi z hôr. Absolútnym hitom sú potom topánky na platforme, a to nielen sandálky, ale aj uzavreté topánky ako sú polokozačky alebo členkové topánky na šnúrky.

Ústrednou témou jarnej a letnej sezóny sú výrazné a žiarivé farby. Iste zažiarite, ak si vezmete čokoľvek v citrónovo žltej, elektricky modrej, tyrkysovej, oranžovej alebo ostro ružovej. Dôležité sú aj aplikácie, na jarnom oblečení a doplnkoch sa najčastejšie objavujú pierka, ktorými sú ozdobené hlavne čelenky do vlasov, čipky alebo kvety, na ktoré môžete naraziť takmer všade.

Námornícky look je v lete samozrejmosťou, prečo sa na neho ale nepripraviť už teraz? Kúpte si niečo pruhované, ​​či už sú to šatky, šály, balerínky alebo kabelka, ktoré váš deň prežiaria. Slamené doplnky budú trendy už na jar, do teplejších dní si vezmite obrí alebo naopak malinký slamáčik, hodiť sa vám budú aj slamené topánočky alebo kabelky. Tie môžu byť ako z klasickej slamy, tak z iného prírodného materiálu. Ten je okrem iného, ​​rovnako ako každý rok, veľkým lákadlom pre celú jarnú a letnú sezónu.

Pomerne novým trendom je maličké vrecko na pásku. Vyzerá vtipne, je štýlové a zároveň praktické, čo je až hriešne dobrá kombinácia. Vaše ruky zostanú voľné, schováte do neho čokoľvek. V žiadnom prípade ju nezamieňajte za ľadvinku, spomínaný kúsok sa pripína skôr nad pás. Stávkou na istotu sú kabelky z hadej alebo krokodílej kože.

Inšpirujte sa Arábiou a kúpte si turban. Vyzerá skvele a zároveň vás ochráni pred úpalom a bolesťou hlavy. V okuliaroch trendy veľmi nerozlišujeme, stálicami sú letecké spolu s hnedými a čiernymi kostenými, skúsiť môžete ale aj mačacie okuliare v štýle 50. rokov, napríklad v bielej alebo sladko ružovej farbe.

I šperky a bižutéria vždy hrajú pri výbere outfitu jednu z hlavných rolí, a preto sa do nich oplatí investovať. Na jar a v lete trendom kraľujú predovšetkým tie „oversized“. Skúsiť môžete napríklad obrie náhrdelníky, ktoré sú poskladané z rôznych geometrických vzorcov, napríklad štvorčekov alebo obdĺžnikov. Doplnky na krk môžu byť metalické, pestrofarebné alebo aj vytvorené z prírodných materiálov, napríklad z dreva. U náramkov tiež stavte na tie široké a veľké, pokojne si nimi môžete ovešať celé predlaktie. Vybrať si môžete ako plastové, kovové a drevené, tak i výraznejšie kús­ky.

zdroje obrázkov: polyvore.com, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky, slnečné okuliare, šperky a hodinky a topánky, obuv.