Poznáte Netfit? To je šnurovanie od Pumy!

Poznáte Netfit? To je šnurovanie od Pumy!

8. júna 2017, Ignite Netfit, Puma, evoKNIT, TPU Heel, PU pena, EverTrack, päť šnurovacích systémov

Sponzorovanej odkazy:

Značka Puma prichádza s inovatívnou zmenou. Predstavuje svetu Netfit – prispôsobiteľný systém šnurovania. Netfit ponúka nekonečné možnosti výkonu a štýlu v jednej topánke. A touto nevšednou novinkou sa pýši najnovšia tréningová obuv Ignite Netfit.

Inovatívna technológia Netfit zlepšuje podporu chodidla a to vďaka kombinácii špičkovej konštrukcie topánky s priľnavými materiálmi. Kto obúva Ignite Netfit, pocíti úplnú kontrolu a variabilitu pri zaväzovaní. Bez ohľadu na štýl, potreby alebo tvar si každý môže prispôsobiť svoju obuv tak, ako považuje za najlepšie a najvhodnejšie. Netfit v topánkach ponúka neobmedzené možnosti a kreativitu.

Puma Ignite Netfit

Puma Ignite Netfit

Ignite Netfit majú pletené spracovanie Puma evoKNIT pre väčšie pohodlie a príma svieži vzhľad. Päta je vystužená technológiou Puma TPU Heel, čím zaisťuje vysokú stabilitu. Topánky majú ešte patentovanú PU penou Puma s novým dizajnom a skvelou návratnosťou energie. Maximálne pohodlie dotvára navyše tvarovateľná stielka Eva. Podrážka má perfektnú platformu a gumovú podošvu EverTrack ktorá dodáva odolnosť a napätie od špičky topánky až po pätu, keď ohybné drážky umožňujú úplnú flexibilitu.

Ignite Netfit si môžete úplne prispôsobiť svoj štýl. Inovačné tímy spoločnosti Puma vyvinuli päť rôznych možností šnurovania, ale spôsoby zaväzovania sú nekonečné.

Päť šnurovacích systémov zahŕňa

  • štandardné šnurovanie pre bežcov, ktorí potrebujú minimálnu podporu
  • stabilné šnurovanie pre tých, ktorí potrebujú strednú podporu
  • široké šnurovanie pre bežcov so širšími chodidlami
  • úzke šnurovanie pre bežcov s úzkymi chodidlami
  • šnurovanie pre tých, ktorí uprednostňujú tesnejšie zomknutie okolo päty
trénuje v nich aj Usain Bolt

trénuje v nich aj Usain Bolt

Najrýchlejší muž sveta Usain Bolt, ktorý trénuje v Ignite Netfit na majstrovstvách sveta v Londýne 2017 povedal: „Trénujem veľa a zakaždým je to iné. Niekedy sa zameriavam na silu a potom na rýchlosť a obratnosť, preto je dôležité, aby som mal obuv, ktorá je dostatočne flexibilná. Najlepšou vychytávkou na technológii Netfit je jej prispôsobiteľnosť. Topánky môžem šnurovať, akýmkoľvek spôsobom chcem. Dosiahnem tým nielen najlepší pocit pri behu, ale tiež sa môžem pohrať s kreativitou. Navyše vyzerajú skvele, a to je vždy to najdôležitejšie, že? “

Adam Petrick – Global Marketing Director, k technológii Netfit podotýka: „Naším cieľom v spoločnosti Puma je neustále posúvať dizajn športových produktov vpred jedinečným a inovatívnym spôsobom. Netfit to určite zvláda – jedná sa o inováciu vo výkone, ktorá umožňuje športovcom všetkých úrovní a v celej rade športov vytvárať vlastný štýl. Ešte zaujímavejšími sú topánky z hľadiska kreativity, keď každý môže použiť šnurovanie rôznych farieb, šírky, dĺžky a štýlov. S technológiou Netfit prinášame módu a štýl do sveta športu takým spôsobom, akým to vie len Puma. “

Pumu Ignite Netfit dostanete kúpiť na celom svete od 1. júna 2017 v pánskom aj dámskom prevedení na stránkach Puma.com a v športových obchodoch.

šnurovací systém topánok Ignite Netfit sa Usainovi Boltovi veľmi páči

šnurovací systém topánok Ignite Netfit sa Usainovi Boltovi veľmi páči

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.