Limitovaná kolekcia Jakub PolankaxBibloo

Limitovaná kolekcia Jakub PolankaxBibloo

30. júna 2017, Jakub Polanka, Bibloo, kolekcia, módny návrhár

Sponzorovanej odkazy:

Jakub Polanka, renomovaný český módny návrhár, bol pred nedávnom oslovený jedným z najúspešnejších módnych e-shopov v Českej republike BIBLOO, aby pre neho vytvoril exkluzívnu kolekciu oblečenia. Teraz je limitovaná edícia Jakub Polanka x Bibloo s názvom HER dostať ako v Bibloo Concept Store vo štvrtom poschodí OD Kotva, tak aj na online shope www.bibloo.cz .

Jakub Polanka x Bibloo

Spoločnosť BIBLOO, ktorá prevádzkuje jeden z najväčších módnych e-shopov u nás, sa už dlhodobo snaží prepájať svoj obchod s lokálnymi osobnosťami zo sveta dizajnu a módy a vytvárať tak jedinečné edície. Tento rok priniesol veľmi vydarený počin, a to kolekciu HER pre jar a leto 2017 navrhnutú Jakubom Polankom.

Povedzte FAX OFF

Základným stavebným kameňom kolekcie aj celej kampane k nej je heslo FAX OFF. To má nabádať ženy k tomu, aby boli spontánne, hrdé a nenechali sa utláčať stereotypmi. Ak by sa niekto pokúsil ich do týchto stereotypov tlačiť, vystihne toto heslo všetko. Je vyobrazené na tých najdôležitejších kúskoch celej kolekcie. Ako stelesnenie odvážnych a sebavedomých žien so sexappealom vidí Jakub Polanka tzv. Working girls a flash dancerky, ktoré sa mu pri tvorení stali inšpiráciou. A čo od nich môžeme odpozerať? Trebárs umenie pretancovať medzi každodennými problémami s ľahkosťou a nadhľadom.

Spojenie prírodných a technických materiálov

Kolekcia ponúka 40 rôznych modelov, ktoré zaujímavo prepájajú prírodné aj technické materiály. Vychádzajú z ikonických návrhov Jakuba Polanku a sú rozdelené do troch kategórií podľa toho, pre aké ženy či príležitosti sa hodia. Nezávislé a štýlové ženy nájdu mnoho srdcových kúskov v základnej línii, v ktorej nechýbajú basic kúsky, unisexové mikiny, neformálne tričká aj doplnky v podobe ponožiek a šiltoviek. Pohodová casual línia, ktorá vyniká jednoduchosťou, provokatívnou eleganciou aj nevyhnutnou funkčnosťou, zahŕňa štýlové trenčkoty, vesty, šaty aj kombinézy. Posledná časť kolekcie sa potom nesie v elegantnom duchu a stavia predovšetkým na sofistikovaných šatách, sukniach aj topoch.

Foto: Jakub Polanka

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii módni návrhári.