Päťka Nike Beautiful x Powerful

Päťka Nike Beautiful x Powerful

30. mája 2017, pätica topánok, biela farba, Nike Beautiful x Powerful, Elaine Thompson, Blazer Low, Air Max Thea, Internationalist, Air Max Jewell, Cortez Classic

Sponzorovanej odkazy:

Druhá z radu kolekcií Nike Beautiful x Powerful je venovaná mladej jamajskej bežkyni Elaine Thompson, ktorá vlani v Riu vyhrala šprint na 100 aj 200 metrov. Naposledy pred ňou sa to ženskej atlétke podarilo v roku 1988.

jamajská bežkyňa Elaine Thompson

jamajská bežkyňa Elaine Thompson

Na samotnej kolekcii pätici bielych topánok pre ženy sa podieľala sama Elaine, ktorá dúfa, že sa jej príbehom inšpirujú ďalšie mladé športovkyne. „Chcem, aby vedeli, že to tiež dokážu,“ motivuje Elaine Thompson.

Air Max Jewell

Air Max Jewell

Elaine sa narodila v malom mestečku na Jamajke. Ako školáčka reprezentovala dve stredné školy v behu, ale nikdy sa jej nepodarilo vyhrať preteky. Aj napriek tomu všetkému verila vo svoj talent a pokračovala v tréningu aj na Jamajskej technologickej univerzite v Kingstone. Jej talent sa naplno prejavil až v roku 2015, kedy na majstrovstvách sveta zabehla 100 metrov za 10,97 sekundy.

Air Max Thea

Air Max Thea

Veľká časť jej úspechu vychádza z jej vnútornej sily, ktorá ju pri tréningu poháňala ďalej, aj keď sa jej práve nedarilo. "Skončiť druhá alebo tretia neznamená prehrať, stále sa vnímam ako vnútorný víťaz. A keď vyhrám, neznamená to, že nemám čo zlepšovať, "dodáva bežkyňa.

Blazer Low

Blazer Low

Sama hovorí, že najviac ju motivuje jej okolie, hlavne tréningová partnerka Shelly-Ann Fraser-Pryce, ktorá tiež reprezentuje Jamajku v behu. „Často mi opakovala, že nesmiem nikoho nechať, aby mi nedovolil stať sa tým, kým chcem byť,“ hovorí Elaine.

Internationalist

Internationalist

Tiež dúfa, že vďaka novej kolekcii Beautiful x Powerful inšpiruje ďalšie bežkyne, aby verili vo svoj talent a nevzdávali sa. Päť topánok z kolekcie spája stále obľúbená trendová biela farba, zlaté doplnky a zaujímavo perforovaná koža. Každý model je tiež ozdobený Elaininou mantrou „one life, one chance“ (jeden život, jedna šanca) a jej víťaznými časmi na 100 a 200 metrov.

Cortez Classic

Cortez Classic

Celá kolekcia modelov Nike Beautiful X Powerful pozostávajúca z modelov Blazer Low, Air Max Thea, Internationalist a Air Max Jewell, vrátane Cortez Classic z bielej kože, bude dostupná od 1. júna 2017 na Nike.com a u vybraných predajcov.

Zdroj foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.