Jarné pestovanie s kozmetikou Oway!

Jarné pestovanie s kozmetikou Oway!

29. mája 2017, organická kozmetika Oway, prírodná kozmetika, vlasová kozmetika, telová kozmetika, starostlivosť o vlasy, Rolland, talianska spoločnosť, superpotraviny, superfoods, Hnectar, pokožka hlavy, peeling, Flowerfall, revolúcia vo farbení vlasov, 100% prírodné produkty

Sponzorovanej odkazy:

Talianska rodinná spoločnosť Rolland bola založená roku 1948. Zameriava sa na výrobu aróm a vonných esencií pre najväčší segment na trhu. Svoje produkty distribuuje do kaderníckeho a kozmetického sektora po celom svete. Snaží sa neustále inovovať a vytvárať nové vzorce a formule pre jednotlivé ošetrenia, ktoré sú venované pre profesionálnu starostlivosť o vlasy a pleť. Organic way je založená na prírodnej, biodynamickej, organickej starostlivosti a čistej chémii, ktorá ponúka skutočné a konkrétne výsledky. V Českej republike je táto vlasová a telová kozmetika zastúpená od roku 2011.

S príchodom jari si naša pleť aj vlasy žiadajú poriadnu vzpruhu. Organická kozmetika Oway ponúka ihneď niekoľko produktov, v ktorých sú obsiahnuté super-potraviny, ktoré majú čarovné schopnosti. Najznámejšími super-potravinami sú napríklad: med, goji, acai bobule, aloe vera, rôzne riasy, mladý jačmeň, semienka chia alebo ovocie noni. Medzi superfoods však môžeme smelo zaradiť napríklad aj na Slovensku vyskytujúce sa plané maliny, čučoriedky alebo hrozno. Super-potraviny môžu okrem vnútorného použitia priniesť aj prirodzené živiny vašej pleti či vlasom – preto začali byť tiež obľúbené v kozmetickom priemysle.

Vlasová kozmetika Oway prináša napríklad revolúciu vo farbení vlasov. Nazýva sa Hnectar a prináša 34 módnych odtieňov, ktoré zosvetlia vlasy o jeden až dva tóny. Vie prirodzene zakamuflovať aj nastupujúce šediny. Ide o prvú a jedinú permanentnú farbu, ktorá je balená v skle! Obsahuje biodynamicky pestovanú bazu čiernu, slez, papamielu a eticky zbieranú mätu, ktoré dodajú vlasom chýbajúcu hydratáciu. Výsledkom sú potom žiarivo lesklé vlasy plné života a sily. Všetka kozmetika Rolland Oway je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Je potrebné si uvedomiť, že vlasová pokožka je rovnako tak citlivá ako naša pleť. A to je dôvodom, prečo sa o ňu tiež starať. Raz za čas je teda vhodné dopriať pokožke hlavy peelingové ošetrenie, aby sa odstránili odumreté kožné bunky a koža tak mohla lepšie dýchať. Vlasová pokožka je živnou pôdou pre zdravé vlasy, takže jej doprajte kvalitnú organickú zmes bylín a esenciálnych olejov, ktoré posilnia jej funkciu. Kozmetika Oway ponúka suchú zmes mikronizovaných bylín a zmes esenciálnych olejov, ktoré sa zmiešajú a jemnou masážou sa aplikujú na vodou umytú vlasovú pokožku.

Novinkou pre jar 2017 je u kozmetiky Oway harmonizačný a anti-age rituál Flowerfall – 100% prírodný produkt pre profesionálnu aj domácu starostlivosť o pokožku hlavy a vlasov. Tieto jednotlivé zmesi esenciálnych olejov posilňujú a stimulujú rast vlasov, detoxikujú a pôsobia ako antioxidant alebo harmonizujú a relaxujú. Stačí si len vybrať.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.