Oblečte si tvár do textilu! S maskami na pleť od Dermacolu!

Oblečte si tvár do textilu! S maskami na pleť od Dermacolu!

25. mája 2017, Dermacol, česká kozmetika, textilné masky, starostlivosť o pleť, pleťové masky, 3D textilné masky, hydratácia, protivrásková starostlivosť, hĺbkové čistenie, jednoduchá aplikácia, relaxácia

Sponzorovanej odkazy:

Česká kozmetická spoločnosť Dermacol predstavuje novinku, ktorou sú 3D textilné masky na pleť, ktoré vám zaručia, že vaša pleť bude za desiať minút bez chybičky. Tieto unikátne masky od osvedčenej českej kozmetiky Dermacol si určite zamilujete. Ich použitie je totiž veľmi jednoduché a je perfektné, že vynikajúce výsledky dosiahnete za krátku chvíľu. V predaji sú hneď tri varianty, medzi ktorými si môžete vybrať pre vás ten najvhodnejší. Potom už je len na vás, či dáte prednosť skôr hydratácii a výžive, hĺbkovému čisteniu alebo protivráskovej starostlivosti.

Starostlivosť o pleť patrí k tým najbežnejším úkonom, čo sa týka starosti o tvár. Každá zo žien si totiž na svojej tvári zakladá. Je to pochopiteľné, pretože je to časť nášho tela, ktorá je zakaždým vidieť. Starosť o dokonalú tvár nie je ale len a len ženská záležitosť. Aj muži chcú vyzerať skvele, a preto je potrebné podotknúť, že aj oni si môžu v obchodoch siahnuť po jednej alebo ihneď po všetkých troch 3D maskách od Dermacolu.

Novinka, ktorou sú textilné 3D masky na pleť, zaručene poteší všetkých, ktorí z niekoľkých rôznych dôvodov neradi trávia viac času pred zrkadlom v kúpeľni, než je nevyhnutné. Klasická aplikácia masky, ktorá so sebou nesie miešanie, nanášanie, stieranie, olupovanie a umývanie, znie naozaj desivo. 3D textilná maska Dermacol vás milo prekvapí v modernej aplikácii. Používa sa totiž veľmi ľahko a jej základom je len odlíčená a vyčistená pleť. Masku potom stačí len vybrať z obalu, priložiť na tvár a potom už len zaujať pohodlnú polohu pre desaťminútovú relaxáciu. Textilné masky sú veľmi komfortné a dokážu sa dokonale prispôsobiť tvaru vašej tváre. Po uplynutí potrebnej doby stačí masku len sňať a pleť opláchnuť vodou.

Ako už bolo vyššie spomenuté, na výber je z troch variantov pleťových masiek. Jednou z nich je textilná maska s extraktom z medu, ktorá intenzívne hydratuje, vyživuje, zvláčňuje a tonizuje pleť. Zároveň pokožku aj regeneruje a zjemňuje. Je vhodná pre všetky typy pleti a rovnako ako ostatné dve je dostať za púhe 2 eurá a 50 centov.

Textilná maska s extraktom z broskyne hĺbkovo čistí upchaté kožné póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň regeneruje. V broskyniach je zastúpený rad prospešných látok, vďaka ktorým je koža príjemne hydratovaná, zvláčnená a jemne vypnutá. Čerešničkou na torte je potom to, že pleti dodáva mladistvý vzhľad.

Tretia maska s extraktom z čerešne zabraňuje predčasnému starnutiu pleti, spevňuje pokožku a odstraňuje jemné vrásky. Je teda vhodná pre zrelú pleť. Za všetko môže kombinácia vitamínu C, zinku a antokyanov (čerešne obsahujú všetky zložky), ktoré majú dokonca schopnosť premieňať stavebné jednotky pleti na pevné kolagénové štruktúry, vďaka čomu sa pleť úžasne napína a pôsobí mladistvo.

Zdroj: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.