Pastelovo geometrická jar a leto

Pastelovo geometrická jar a leto

19. mája 2017, Stefanel, dámske oblečenie, dámska móda, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Už viac ako 50 rokov buduje značka Stefanel, ktorá pochádza z Talianska, svoju dušu, DNA aj estetickú identitu. V novej kolekcii pre jar a leto 2017 tiež stavia na týchto základných hodnotách, ale zároveň prináša moderný a súčasný „twist“. Stavia na jednoduchosti a kvalitných materiáloch, dokonalý vzhľad jednotlivých kúskov potom podčiarkujú perfektné a do detailu prepracované úpravy. V mnohom však kolekcia tiež prekvapuje – tešiť sa môžete na originálne nápady pretkané elegantným štýlom pre kozmopolitné ženy.

Ikonické pleteniny

Hlavnými trendami, ktoré Stefanel kolekcia jar / leto 2017 predstavuje, sú pásiky, pastelové farby a geometrické prvky. Tieto sezónne hity perfektne vynikajú aj na pleteninách – srdcovej záležitosti tejto značky. Kašmír, žakár, ale aj bavlnené modely a krepová bavlna dodávajú kolekcii rozmanitosť a objavujú sa v mnohých zaujímavých prevedeniach a strihoch. Ďalším veľkým trendom súčasnosti sú háčkované prvky, ktoré Stefanel poňal veľmi romanticky a ľahko.

Hodina geometrie

Ak v teplom počasí niečo obzvlášť oceníme, sú to voľné strihy, ktoré outfitu dodajú potrebnú vzdušnosť a pohodlie. Navyše lichotí ženským siluetám, nech už je vaša postava akákoľvek. Aby oblečenie v žiadnom prípade nepôsobilo nudne, zdobia ho geometrické vzory a tiež asymetria. Tieto prvky vynikajú na dlhých hodvábnych šatách, blúzkach aj tričkách.

Prírodná jar

Farebná škála je v kolekcii Stefanel pre teplejšie obdobie roka veľmi široká. Začína na neutrálnych tónoch, medzi ktorými nechýba smotanová, béžová, biela či šedá. Oblečenie v týchto odtieňoch bude perfektné ako základ šatníka a dobre doplní výraznejšie kúsky. Potom nasledujú jemná ružová, žltá, sýto oranžová, pelargóniová a orgovánová – tie pravé jarné tóny, ktoré rozsvietia aj upršaný deň. Hlavnú úlohu však v kolekcii hrá modrá v mnohých svojich podobách – oceánska modrá, tmavomodrá, pistáciová, fuchsiová, ale aj zelený odtieň morských rias. Tieto tóny potom dokonale naladia letnú náladu plnú slnka a cestovania a odnesú vás na vysnívanú pláž.

Foto: Stefanel

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.