Nenechajte kozmetické novinky ladom!

Nenechajte kozmetické novinky ladom!

15. mája 2017, kozmetické novinky, Sensai, Narciso, Issey Miyake,

Sponzorovanej odkazy:

Jarná príroda sa prebúdza, vzduch je presýtený omamnou vôňou jarných narcisov, fialiek, orgovánu a rozkvitnutých ovocných stromov. Príroda si pre nás pripravila esenciu sviežich vôní, ktoré po dlhej zime naše zmysly vnímajú ako účinný životabudič.

A čo známe kozmetické značky, čím nás prekvapia, a akou sviežou vôňou nás omámia? Prinášame vám aktuálne tipy na kozmetické novinky a parfumy, ktoré tohtoročnú jar naozaj musíte mať!

Hodvábna starostlivosť o pleť

Prvotriedna kozmetika v starostlivosti o pleť Sensai Ultimate si na tohtoročnú jar pripravila novú kolekciu obohatenú o nové produkty THE LOTION 75 ml (162 €) a THE EMULSION 60 ml (247 €). Príjemná lotion s bohatou textúrou a emulziou sa postarajú o vašu pleť, dokonalou hodvábnou starostlivosťou, ľahučko sa rozotierajú a pleť úplne perfektne vyživujú. Po aplikácii budete žiariť sviežosťou a krásou.

Inovácia a fixácia od Arden

Nová farebná kolekcia Elizabeth Arden Wide Open prichádza s novinkami pre vaše riasy a obočie. Lasting Impression Mascara (28 €) jemne a zmyselne jednotlivé riasy predĺži a dodá lesk po celý deň. Riasenka sa nerozmazáva, nedrobí a špeciálne technológie Ceramide zabalia riasy tak, že budú hustejšie a dlhšie ako od „obyčajnej“ riasenky. Pre perfektnú dokonalosť vyskúšajte ďalšiu novinku, a to fixáciu obočia v podobe špeciálneho gélu Statement Brow (22 €). Gél vaše obočie vyplní, zjemní a vytvaruje. Jedinečný štetec umožní jednoduchú aplikáciu a upravený vzhľad máte zaručený po celý deň. Vydrží až 12 hodín. Gél Statement Brow má k dispozícii odtiene pre všetky farby obočia: Blonde, Honey, Brown alebo Dark Brown.

Vôňa pre nezávislé a elegantné ženy

Jarnou novinkou je bezpochyby Fleur Musc od Narciso Rodriguez v oslňujúcom ružovom flakóne. Fleur Musc je luxusný a očarujúci. Ružové kvety doplnené ružovým korením spojené vzácnym pižmom. Zmes patchouli a jemného jantáru dodávajú lesk. Výsledkom je vznešená ruža. Zamilujete sa do nej ihneď pri prvom závane jej podmanivej vône. "Fleur Musc predstavuje odvážnosť a vášnivú ženskosť. Je to vôňa, ktorá evokuje čaro a pôvab. "Tvrdí Narciso Rodriguez.

Kryštalická ako kvapka rosy

Výnimočná a exkluzívna je nová toaletná voda od Issey Miyake – L'Eau D'Issey Pure. Zrodila sa nanovo, prvýkrát rozjasnená citrusom, pikantnou a šumivou mandarínkou, je 100% „pure“ a osviežujúca. V srdci vône je esencia Neroli. Rozkvitajú v nej ruže a konvalinka. Slaný pižmový závan ambry a kašmeranu prinášajú vôňu vodných morských trieští, piesku a kožu opálenú slnkom. Issey Miyake s L'Eau D'Issey Pure otvoril druhú kapitolu vonnej Odysey, ktorú tak veľmi úspešne začal v roku 1992. Celkom iste vás nenechá chladnými dizajnový flakónik tejto nádhernej vône, ktorý v novom prevedení pôsobí ako by bol pohladený kryštalickými zábleskami rannej rosy. Odporúčaná cena: 81 € / 50ml.

Dámy nešetrite na svojej kráse! Presvedčte sa samy a nenechajte tohtoročné kozmetické jarné novinky ležať ladom!

Zdroj foto: Sensai, Narciso, Issey Miyake, Elizabeth Arden

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Petra Fenclová. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári, ostatné a parfémy a kozmetika.