LAVALIERE: český značkový dizajn

LAVALIERE: český značkový dizajn

8. mája 2017,

Sponzorovanej odkazy:

Milujete náramky? Bez náramku na ruke si nedokážete predstaviť svoj bežný deň? Radi kombinujete rôzne tvary, farby, materiály či nosíte iba jeden kúsok hodiaci sa k vášmu aktuálnemu outfitu? Ak ste teda úplní šialenci do moderných náramkov, potom vás iste nadchne český dizajn ručne vyrábaných náramkov od mladej českej značky LAVALIERE.

Mágia podľa prastarej budhistickej tradície

Pánske i dámske náramky sú vyrábané v českej dielni za použitia kvalitných materiálov ako je zlato, striebro, zirkón, riečna perla alebo krištáľ. Mladá česká značka LAVALIERE sa dala inšpirovať prastarou budhistickou tradíciou a pre výrobu náramkov zvolila tiež prírodné kamene z rôznych kútov sveta – ruženín, achát alebo láva. Svojmu majiteľovi odovzdávajú duchovné a liečivé účinky a zároveň vytvára pozitívnu energiu pre telo, dušu i myseľ.

100% HAND MADE

Každučký náramok je kompletovaný a poctivo ručne vyrábaný v chránenej dielni Jakob v Jablonci nad Nisou. Česká značka LAVALIERE si zakladá na osobnom prístupe, zaručuje tým vysokú prepracovanosť jednotlivých dizajnových unikátnych kúskov, ktoré vo výsledku vynikajú luxusným a nadčasovým vzhľadom a dlhodobou životnosťou. Pravosť a kvalitu použitých kovov garantuje registrácia na puncovom úrade. Náramky LAVALIERE sa pýšia ochranou známkou rýdzo Český výrobok.

Inšpirácia prichádza zo sveta

Dizajnéri značky LAVALIERE nasávajú inšpiráciu pre svoje návrhy po celom svete. New York, Londýn, alebo naposledy najväčší šperkársky veľtrh na svete v Taliansku: Vicenza Fair 2017. Modernosť, originalita a tradície to sú hlavné kľúčové hodnoty pre dizajn náramkov značky LAVALIERE.

Fenomén a vzor z Jablonca nad Nisou

Prvá kolekcia značky LAVALIERE vznikla v roku 2016. Lokálnou výrobou sa značka LAVALIERE snaží podporovať český priemysel a zároveň svojimi nadčasovými a originálnymi modelmi náramkov nadväzuje na žiadanú fenomenálnu českú bižutériu z Jablonca nad Nisou.

Servis a výroba na mieru

Spokojný zákazník na prvom mieste. Značka LAVALIERE si svojich zákazníkov rozmaznáva, a preto výroba náramku na mieru podľa vašich predstáv, nie je žiadny problém. Všetky náramky sú pred cestou ku svojim budúcim majiteľom očistené, skontrolované a odoslané v luxusnom balení. Samozrejmosťou je aj kvalitný pozáručný servis.

Sortiment značky

Lavaliere.cz , alebo na Facebooku

Zdroj foto: Lavaliere

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Petra Fenclová. Článok nájdete v kategórii doplnky, módne peklo, módni návrhári, ostatné, šperky a hodinky a značky a značkové oblečenie.