Je čas detoxu, aj pre pleť!

Je čas detoxu, aj pre pleť!

6. mája 2017, Erborian, detox, kórejská značka, Marionnaud, detoxikačné set, čistenie pleti, jar, peeling, konjac, masážna hubka, Matcha čaj, maska, krém, olej, liečivé byliny

Sponzorovanej odkazy:

K dokonalému jarnému detoxu pleti nám budú stačiť iba tri jednoduché kroky. Kórejská značka Erborian, ktorú kúpite výhradne v parfumériách Marionnaud, vie, ako na to. V prvej fáze je potrebné pleť vyčistiť, druhým krokom bude použitie hubky konjac a nakoniec čistenie pleti dovŕšite jemným peelingom. Za dokonalý vzhľad zimou unavenej pleti budete vďační siedmym unikátnym liečivým bylinkám, ktoré majú tú moc vašu pleť riadne prečistiť, vyživiť a rozjasniť. A to už po prvej aplikácii!

Slovo detox pre nás nie je už dlho cudzie. V dnešnej dobe sa s ním stretávate skoro na každom kroku. A to aj v inom spojení ako s kozmetikou. Môžete si kúpiť detoxikačný čaj alebo iné potraviny, ktoré by vám mali pomôcť s detoxikáciou celého tela. Je však potrebné detoxikovať sa ako vnútorne, tak aj zvonka. Už je tu jar a naša pleť si tiež zaslúži patričné ošetrenie.

Zoberme si napríklad príklad z ázijských žien. Majú dokonalú alabastrovú pleť bez jedinej chybičky. Kórejská kozmetika Erborian vám poskytne tú istú starostlivosť, ktorá tkvie v tajomstve prírodných ingrediencií a receptúr, ktoré si v Ázii odovzdávajú ženy už po celé generácie. Čerešničkou na torte sú potom precízne francúzske technológie, kde sa kozmetika vyrába. Je skvelou správou, že si vďaka Erborian môžeme vyskúšať tento báječný detoxikačnú súpravu a to práve v tomto regeneračnom období, ktoré po dlhej zime nastáva.

Základným krokom dokonalého detoxu pokožky je riadne vyčistenie. U Erborian si podľa typu pokožky môžete zvoliť buď olejovú, alebo krémovú bázu. Tuhý odličovací olej vraj na seba pri kontakte s pokožkou nabalí všetky nečistoty vrátane mejkapu. Ďalej sa po kontakte s vodou premení na hodvábne mlieko, ktoré dokonale odstráni zostávajúce nečistoty a navyše zanechá na pokožke ochranný film. Vaša pleť je po vyčistení svieža, hebká a perfektne čistá. Krémový odličovač vašu pleť pomocou jemnej masáže hĺbkovo vyčistí a zároveň hydratuje. Zaručí vám obnovenú pokožku bez nepríjemného pnutia.

Žiarivú a jemnú pokožku docielite pri použití masážnych špongií z ázijskej rastlinky konjac. Dostanete variant natural, či v zelenej farbe hubku obohatenú o zelený čaj a čiernu hubku, ktorá obsahuje bambusové uhlie pre zvláčnenie pleti. Ideálnou súčasťou detoxikačného rituálu je aj použitie čierneho mydla s rastlinnými výťažkami a dreveným uhlím, ktorý sa aplikuje na navlhčenú pleť v kombinácii s masážou pomocou hubky konjac.

Nakoniec si môžete dopriať masku, ktorá vás zbaví nečistôt. Má navyše matné účinky a komplex siedmich bylín vám zaručí upokojenie a hydratáciu. O jemný peeling sa postará krém s mikro-perličkami, ktorý odstráni odumreté bunky a vaša pleť potom pôsobí veľmi sviežo. Ranný rituál môžete začať maskou so zeleným čajom Matcha, ktorá má ihneď trojaký účinok. Zmenšuje póry, prežaruje pleť, čistí ju a zlepšuje jej vzhľad a textúru. Vykúzlite tak hebkú a zamatovú pokožku, ktorú už nebudete musieť závidieť ázijským ženám.

Zdroj: Erborian, Marionnaud

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.