Ako na líčenie do fitka aj do práce?

Ako na líčenie do fitka aj do práce?

14. apríla 2017, Dermacol, minimalistické líčenie, šport, fitko, voľný čas, športové líčenie, líčenie do práce, dlhotrvajúci rúž, vodeodolný make-up, dymový efekt, riasenka

Sponzorovanej odkazy:

Dnešná doba nám nedáva veľa na výber a núti nás žiť uponáhľaný život. Ak patríte k väčšine populácie, ktorá neustále často nestíha a bez svojho diára by neurobila ani krok, tak ste na správnej adrese. V jednom dni totiž musíte stihnúť hneď niekoľko aktivít, pri ktorých my ženy navyše chceme vyzerať dobre. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, preto pre všetky podnikavé ženy pripravil jednoduché make-up inšpirácie, vďaka ktorým sa bleskovo nalíčite na šport i na bežný deň. Jednoduché minimalistické líčenie totiž patrí k obľúbeným kozmetickým trendom. Pleť vďaka tomu pôsobí prirodzene, sviežo a zároveň upravene.

Príťažlivá i pri cvičení

Tip na jednoduché líčenie ocenia najmä ženy, ktoré do svojho denného harmonogramu zaraďujú fitko, či inú športovú aktivitu. Aj pri týchto činnostiach sa totiž chceme cítiť sebavedome a žensky, a k tomu nám často dopomáha perfektný make-up. A práve ten je jednou zo súčastí športového líčenia, ktorú nemožno vynechať. Chce to vyberať kvalitný, dlhotrvajúci a vodeodolný make-up, ktorý sa nezmení ani potom, čo po ňom stečie pár kvapôčok potu a tým je napríklad Dermacol 24H Control Make-up.

Krásu svojich očí podčiarknite vodeodolnou maskarou od Dermacol Mega Lashes Waterproof Mascara, ktorá dokonale zvýrazní váš pohľad. Na záver zvoľte rúž v telovej alebo svetlo ružovej farbe. Rovnako ako u predchádzajúcich produktov siahnite po rúži s dlhotrvajúcim efektom, vďaka ktorému vám upravený vzhľad vydrží aj po cvičení. Značka Dermacol odporúča rúž 16H Lip Colour odtieň číslo 5.

Elegancia pre voľný čas

Základným krokom, ktorý by ste nemali pri líčení nikdy vynechať, je dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti. To zaistí napríklad micelárna voda s kyselinou hyalurónovou. Po nej ošetrite pleť pomocou hydratačného BB krému, ktorý pleť nezaťaží. Pre tento prípad má Dermacol vo svojom sortimente BB Magic Cream 8in1.

Jemné líčenie na bežný deň vyčaríte použitím hnedého očného tieňa. Môžete ním zvýrazniť celé pohyblivé viečko alebo ho naneste len do vonkajšieho kútika oka, čím vytvoríte jemný dymový efekt. Na dokončenie očného make-upu postačí už len niekoľko ťahov maskary. U rúžu sa nebudete musieť báť výraznejších farieb. Zvoľte taký, s ktorým sa hlavne cítite dobre a sebavedome. Dlhotrvajúci efekt vám zaručí, že rúž nenaruší ani obed, šálka kávy alebo bozk.

Zdroj: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.