Užite si trendové hranie s Nila!

Užite si trendové hranie s Nila!

8. apríla 2017, Nila, Amedangels, dámske oblečenie, pánske oblečenie, ležérne, hravé, ľahké, jar 2017, biobavlna, tencel, bio kvalita, 100% bavlna, trendy, udržateľné zdroje, krásne strihy, férové ​​materiály, nemecká značka

Sponzorovanej odkazy:

A už opäť je tu Nila s ponukou sortimentu ďalšej značky, ktorej nie je tiež len tak ľahostajné životné prostredie a je to nemecká Armedangels. Táto značka vznikla roku 2007 na popud dvoch priateľov, ktorí nechceli ísť s davom. Iná cesta pre nich znamenala odpútať sa od otrockej práce, chemikálií a masovej produkcie, ktorá stále ešte v 21. storočí sužuje módny svet. Armedangels má v dnešnej dobe už päťdesiatčlenný tím a v Nemecku je právom považovaná za jednu z najvýznamnejších udržateľných módnych značiek. Vo svojich kolekciách vsádzajú na organické a férovo obchodované materiály a samozrejme aj krásne strihy. Čo môže totiž potešiť viac než ekologický módny kúsok, ktorý je navyše trendy?

Móda Armedangels – ľahká a hravá

V kamennom obchode alebo na internetovom e-shope Nila nájdete v tejto chvíli nielen dámske oblečenie od značky Armedangels, ale aj pánske. Vyberať budete môcť z tričiek, topov, košieľ, svetrov, sukní, šiat, šortiek, nohavíc i čiapok a šálov. Všetky tieto kúsky sú pre tohtoročnú jar ako stvorené. Z módnych kúskov značky Armedangels môžete totiž vytvoriť perfektný ležérny outfit, ktorý sa vám bude nosiť úplne sám. A viete prečo tomu tak je? Móda Armedangels je dokonale ľahká a zároveň hravá ako jar sama.

Dámska móda so zameraním na šaty

Dámska móda Amedangels môže potencionálne zákazníčky uchvátiť napríklad pruhovanými šatmi Mareike z teplákoviny, ktoré skvele podčiarkujú kľúčové prvky značky. Tento kúsok je vyrobený zo 100% prírodnej bavlny. Šaty majú nielen jemné prúžky a veľké vrecká, ale aj módne rovný strih a decentný lodičkový výstrih. Ďalším úžasným kúskom sú aj pohodlné žerzejové šaty Albumy, ktoré sú vyrobené zo zmesi Tencel a biobavlny. Majú módnu kombináciu dlhých rukávov a krátke sukne, malý lodičkový výstrih a znížený pás so šnúrkou na zaväzovanie. A dostanete ich v dvoch farebných variantoch! Modrej a šedej.

Páni si užijú kvalitných tričiek

Páni určite ocenia dostatočný výber tričiek, ktoré sú všetky vyrobené zo 100% biobavlny. Niektoré z nich sú dokonca doplnené o jemné potlače s obrazmi psa, medveďa, notového zápisu či hudobných kaziet.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.