Narodeninové kvapky s Pandorou

Narodeninové kvapky s Pandorou

2. apríla 2017, Pandora, kvapky narodenia, farebné kamene dátumu narodenia, šperky, luxusné šperky

Sponzorovanej odkazy:

Na rok 2017 si pre nás Pandora nachystala úchvatnú novinku – farebné kamene podľa dátumu narodenia. Každému mesiacu v roku tak patrí jeden z veľmi živo sfarbených kameňov, ktoré podčiarkujú našu jedinečnosť a dokonale vystihnú našu osobnosť.

Horiaca červeň a fialové tóny

Prvý mesiac v roku, január, sa u Pandory rozžiaril sýtymi tónmi červenej, ktorá tak dodala pomyselný oheň chladu, ktoré v tomto období panuje. Zároveň tieto odtiene symbolizujú lásku, vášeň a silu a majú moc oživiť menej nápadné a triezve outfity. Sú vhodné ako na romantickú večeru, tak aj k elegantnému outfitu do práce. Mesiac február sa potom točí v odtieňoch fialovej. Tešiť sa môžete na svetlé romantické tóny aj tie sýte a neprehliadnuteľné. Vystihujú predstavivosť, kreativitu a silu a vďaka tomu, že farebné šperky sú tento rok veľkým hitom, s nimi zaručene zabodujete.

Akvamarínový marec

Farbou pre mesiac marec je akvamarínová modrá, ktorá vystihuje nielen modrú oblohu, po ktorej túži nejeden z nás, ale aj vernosť, spiritualitu a nekonečno. Šperky s týmito nebesky modrými akcentmi ponúkajú veľké množstvo možností pri ich kombinovaní – rozumejú si s pastelovými tónmi, ale aj úplne kontrastnými farbami pre vytvorenie pestrého a veselého looku.

Farebné kamene dátumu narodenia

A ako budú podľa kolekcie 2017 od Pandory vyzerať ďalšie mesiace? Tým, ktorí majú narodeniny v auguste, je venovaná svieža zelená v odtieňoch listovej, olivovej aj taká, ktorá pripomína čerstvo posekanú trávu. Dokazuje, že príležitosť pre nové začiatky sa môže objaviť kedykoľvek, august nevynímajúc, značí tiež rast a prosperitu. Jej povzbudivý vzhľad si ľahko zamilujete a zakomponujete do svojho šatníka. September potom bude zdobiť elegantná zafírová modrá, ktorá pripomína očarujúci súmrak. Vyniká tajomným a záhadným vzhľadom a symbolizuje istotu, pokoj a dôveru. Podľa Pandory je zafírová modrá „nová čierna“ a tieto farebné kvapky skvele doplnia výrazné farby aj metalické odlesky, jeden z veľkých trendov novej sezóny.

Foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.