Objavte nový športový trend s H&M

Objavte nový športový trend s H&M

30. marca 2017, H&M, dámske oblečenie, retro, streetwear, športový trend, nová kolekcia, štýlová, trendy, ležérne, tepláky, športová podprsenka, mikina s kapucňou, legíny, tenisky, must-have,

Sponzorovanej odkazy:

Tiež sa vám zdá, že sa v poslednej dobe so športovou módou priamo roztrhlo vrece? Nie je to len vaše zdanie, ale ide o holý fakt. Módne značky zrejme tušia, že sa predovšetkým euro-americký svet zaoberá problémom, ako sa zbaviť prebytočných kíl a ukázať v nadchádzajúcej letnej sezóne príma postavičku v plavkách. Tento športový štýl nesúvisí však len so športom ako takým. Športová móda sa totiž vyznačuje ležérnosťou, pohodlnosťou, príjemnými materiálmi a to sú ďalšie dôvody, prečo sa o ňu toľko značiek stále zaujíma. Športový trend je jednoducho tu a dámske oblečenie sa mu rozhodne nevyhýba ani u značky H&M.

Šport v novej sezóne

Nový športový trend sa v H&M prejavuje naozaj veľmi presvedčivo, keďže v sebe ukrýva ihneď niekoľko aktuálnych trendov. Športová móda H&M je totiž nielen štýlová, ale aj retro a možno ju vnímať aj ako zástupcu STREETWEAR módy, ktorá na jar a v lete 2017 bude vládnuť všetkým módnym rebríčkom. Podľa môjho názoru je kúzlo tiež v tom, že je táto ležérna móda vhodná prakticky pre všetkých. Nemusia sa ju hanbiť obliekať plnoštíhle ženy alebo ženy malého vzrastu. Padne jednoducho všetkým bez ohľadu na to, či športujete pravidelne alebo vôbec.

Atletická éra

A čo konkrétne vlastne nová športová kolekcia od značky H&M ponúka? Narazíme tu napríklad na trend odhalenej kože, kedy funguje športová podprsenka ako úplne normálny top. Perfektne totiž zapadá do outfitu tvoreného širokými nohavicami a športovou mikinou. Ďalšia novinka z kolekcie môže byť pre mnohé z nás trochu zvláštna. H&M priamo glorifikuje úplne absurdný módny kúsok, akým sú tepláky, a navyše ich dáva do kombinácie s vysokými podpätkami. Je však na jednu stranu dobré, že ani za takýto módny výstrelok nás nemôže ohovoriť ani profesionálny štylista. Jedným z ďalších (nie však posledným) must-have kúskom je športová dámska mikina s kapucňou, ktorú bude „in“ nosiť s klasickými čiernymi legínami, ktoré mimochodom zaznamenávajú obrovský comeback, a jednoduchými teniskami. Vytvoríte tak perfektný každodenný nenútený look.

Zdroj: H&M

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.