Buďte diskrétna - s Bree Cambridge

Buďte diskrétna - s Bree Cambridge

29. marca 2017, Bree, tašky, kabelky, batôžky, kabelky, ručná výroba, kvalita, luxus, kolekcia Cambridge, žltá, jungle print, funkčnosť, nadčasový dizajn, hovädzia koža, jar a leto 2017

Sponzorovanej odkazy:

Opäť sú tu tašky, s ktorými nie je nikdy nuda. Tašky od značky Bree sú určené pre ženy aj mužov a so svojou tradíciou už 45 rokov ohromujú svojich stálych spokojných zákazníkov. Ide o tašky a kabelky, ktoré sú ručne vyrábané a dajú si tak záležať na dokonalom spracovaní. Hlavnými ťahúňmi tejto značky sú funkčnosť a nadčasový dizajn. Značka Bree vstúpila na slovenský trh len nedávno, takže si ju rozhodne nenechajte ujsť!

Táto spoločnosť má svoje korene v Berlíne. Nedá sa jej poprieť úzka spolupráca s tamojšou kreatívnou scénou, pretože značka je hrdým partnerom prestížnej módnej udalosti Mercedes-Benz Fahion Week Berlin. Každoročne pre túto akciu navrhuje Bree limitovanú edíciu darčekových tašiek, ktoré sa stali ikonickými zberateľskými kúskami.

Kolekcia Cambridge

Práve teraz predstavuje nemecká rodinná firma Bree kolekciu Cambridge, ktorá sa rovnako ako ostatné kúsky zo sortimentu vyznačuje eleganciou, premysleným dizajnom a dokonalou prepracovanosťou. Ručná výroba a kvalita materiálu sú tu štandardom. Vďaka týmto kritériám sú kabelky od Bree parťáčkami na celý život.

Kabelky série Bree Cambridge predstavujú vysokú školu toho najlepšieho z európskeho brašnárstva. Objavujú sa tu nové farby, ktoré si vzali inšpiráciu v ďalekom Karibiku. Už napohľad vás uchváti aj majstrovsky spracovaná európska hovädzia koža. Novú spoločníčku z kolekcie Bree Cambridge si určite zamilujete.

Kabelka Cambridge 11

Jedným z modelov, ktorý vás v kolekcii rozhodne zaujme, je kabelka Cambridge 11. Tento kúsok vás nadchne novými módnymi sezónnymi farbami, ako sú mangová, mandľová a zmyselná whisky. Aj tu je dôraz na najvyššiu kvalitu s použitím tej najlepšej hovädzej usne. Kabelka má dve držadlá, zatváranie na magnetky, ramenný popruh a samozrejme ochranné nožičky zospodu, aby sa taška neošúchala. Ako doplnok je tu odnímateľný prívesok a vnútri sa skrýva karabínka s kľúčenkou.

Batôžtek Cambridge 10

V najnovšej kolekcii nájdete aj ďalší kúsok stelesňujúci luxus a je ním dizajnový batôžtek Cambridge 10, ktorý sa pýši vnútornou jungle potlačou perfektne kontrastujúcou so žltým farebným variantom. V ponuke kolekcie je ale aj nadčasová taška cez rameno Cambridge 7 v špeciálne navrhnutých farbách a nesmie chýbať ani peňaženka v kompletnej exotickej jungle print.

Zdroj: Bree

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii doplnky.