Pripravte sa na leto! Kúpte si kultové dreváky so zľavou!

Pripravte sa na leto! Kúpte si kultové dreváky so zľavou!

27. marca 2017, Swedish Hasbeens, dreváky, kultové dreváky, eco, fairtrade, handmade, ručné práce, koža, jelšové drevo, lipové drevo, gumová podrážka, kvalita, leto 2017, zľava 35%, Nila, NILAstore, www.nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Kultová švédska značka Swedish Hasbeens sa zrodila v lete roku 2006, kedy v starej továrni našla Emy Blixt tri stovky farebných drevákov. Zistila, že ide o originály, ktoré pochádzajú zo 70. rokov. Bola nimi tak uchvátená, že podľa nich začala vyrábať nové modely. Značka funguje už viac ako desať rokov a stále sa drží hesla „lepšie topánky pre lepší svet“. Zásadou značky je vycibrený výber kvalitných a odolných materiálov. Hľadí aj na ekologickú a etickú stránku výroby. Dreváky a ich komponenty sa vyrábajú ručne vo vybraných európskych továrňach s dlhoročnou tradíciou. Filozofia tejto severoeurópskej značky sa zapáčila predajnej galérii a internetovému obchodu Nila natoľko, že ju zaradila do svojho sortimentu a vy si tak môžete zakúpiť kultové dreváky Swedish Hasbeens v NILAstore v ulici Korunní 91 v Prahe na Vinohradoch či na www.nila.cz .

V obchodoch Nila nájdete ihneď niekoľko modelov drevákov od švédskej značky. Sú to dreváky Cross Strap, Ornament, Lacy a Krillan. Líšia sa farbou a strihom kožených pásikov, ale všetky majú svoj podpätok vyrobený z lipového a jelšového dreva s gumovou podrážkou. Lipové drevo je mäkké a ľahké, dobre opracovateľné, vysoko cenené rezbármi. Používa sa aj na výrobu hudobných nástrojov, zdobeného nábytku aj k ďalšej rezbárskej práci. S jelšovým drevom sa tiež veľmi dobre pracuje. Využíva sa najmä v sochárstve, na výrobu poľnohospodárskeho náčinia, športových pomôcok a na Slovensku aj na zhotovovanie našich tradičných drevákov.

Na leto sa môžete pripraviť už teraz a stavte sa, že vás v kultových drevákoch nikto neprehliadne. Dokonca aj Sarah Jessica Parker vymenila svoje Manolo Blahnik za zaručené pohodlie a Boho štýl. Niet sa čomu čudovať. Vy máte navyše to šťastie, že dreváky Swedish Hasbeens môžete teraz nakúpiť na Nila s 35% zľavou. Ceny týchto unikátnych topánok sa teda pohybujú od 72 € až k 129 €. Zľava sa teda oplatí o to viac.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.