Vychutnajte si jar - Mikiny jar 2011

Vychutnajte si jar - Mikiny jar 2011

5. apríla 2011, značkové oblečenie, Ecko Unlimited, Ecko Red, Marx Ecko, hip hop shop, športové mikiny, hip-hopovej mikiny, mikiny nike, mikiny adidas, mikiny Ecko, mikiny Rocawear, mikiny, mikiny jar 2011, dámske mikiny, pánske mikiny, mikiny na zips, mikiny cez hlavu, mikiny s kapucňou

Sponzorovanej odkazy:

Jar už je tu a k nej samozrejme patria štýlové mikiny. Nepoznám iné oblečenie, ktoré by sa dalo lepšie využiť na jar ako mikiny, pretože nie je ani mráz, ani horúco. Na jar si môžete vyraziť len tak v mikine cez hlavu, mikine na zips alebo s kapucňou. Každá z týchto mikín má svoje klady a je dôležité, aby ste ich v šatníku mali všetky. Mikinu cez hlavu využijete v nepríjemnom jarnom počasí a pri vetre. Mikinu na zips zase pri väčšom teplu, kedy si ju budete môcť rozopnúť a bude vám príjemne akurát . A mikinu s kapucňou si vezmete samozrejme do jarného dažďa, ktorý nie je až tak silný, ako tie jesenné. Pre sezónu jar 2011 nás samozrejme popredné hip-hopové a športové značky zahlcujú svojimi kolekciami mikín, ktoré sú, ako vždy ohromné. Kolekcie si teraz predstavíme a ukážeme si, na čo sa môžeme tento rok tešiť.

Športové mikiny

Mikiny Nike

Značka Nike je svetoznáma, a preto si ju nemusíme podrobne predstavovať. Nahliadneme ale do jej kolekcie mikín pre dámy a pánov na jar 2011. Ako u dámskej tak i u pánskej kolekcie vsádza značka Nike na svoju doménu, ktorú je samozrejme šport. Mikiny jar 2011 pre obe pohlavia sú špeciálne navrhnuté pre športovanie. Mikiny sú priedušné, kvalitné a udržia vás v suchu a pohodlí. Vybrať si budete môcť zo všetkých druhov mikín. Nike vám ponúka mikiny s kapucňou i bez, so zipsom či cez hlavu, s kapucňou a na zips, cez hlavu s kapucňou, atď. Skrátka všetky mikiny, čo si zaumienite. Pri dámskej kolekcie mikín na jar 2011 sa drží svojich zásad, ale myslí aj na ženskú krásu. Dámy chcú vyzerať dobre pri každej situácii, teda aj pri športovaní a na to Nike nezabudla. Dámske mikiny sú veľmi pôvabné. Nike nám túto jar ponúkne predovšetkým farebné mikiny. Aj keď trebárs nie ste milovníčkou športu, mikiny od Nike sa k vám budú taktiež hodiť, pretože sú skrátka štýlové.

Pánske mikiny Nike jar 2011 sú vo všetkých základných veciach úplne rovnaké, ako tie dámske. Mikiny sú určené pre športovanie, tak aj pre voľný čas. Od dámskych sa líšia iba farbou a mužnejším štýlom, v ktorom mikiny sú. Mikiny aj ostatné druhy oblečenia od značky Nike môžete pozrieť na stránkach www.champssports.com.

Mikiny adidas

Značky adidas a Nike sú si vo svojich ponúkaných produktoch veľmi podobné a pritom sú takými rivalmi. Priaznivci značky Nike nemusia adidas a naopak. Ťažko môžeme posúdiť, ktorá z týchto dvoch značiek je predávanejšia alebo obľúbenejšia. Pripravená kolekcia mikín na jar 2011 od značky adidas sa od tej „Nike-ovej“ až tak veľmi nelíši. Adidas je tiež športová značka a mikiny sú taktiež robené v športovom štýle a najlepšie ich využijete pri športovaní. Neviem, čím to je. Možno moju nestrannou zaujatosťou ku značke Nike, ale kolekcia mikín na jar 2011 od značky adidas ma moc nenadchla. Stále rovnaké štýly, strihy a farby stále dookola. Ak ale chce mať niekto na hrudi skôr názov a logo značky adidas ako Nike, nikto vám to za zlé mať nebude. Kolekcie oblečenia od značky adidas nájdete v internetovom obchode www.adidas-shop.cz .

Hiphopové mikiny

Mikiny Ecko

Značka Ecko je samozrejme americká módna značka. Jej zakladateľom je všetkým známy módny návrhár a podnikateľ Marc Ecko, podľa ktorého mena vznikol s najväčšou pravdepodobnosťou aj názov jeho módnej značky Ecko. Marc Ecko začínal najprv, ako graffiti umelec a v módnom svete sa ako preslávený návrhár pohybuje od roku 1980, ale až v roku 1993 založil svoju značku oblečenia Ecko. Teraz už má Marc Ecko tisíce svojich obchodov s oblečením a módnymi doplnkami po celom svete. Značka Ecko sa delí do dvanástich línií, z ktorých sú však najznámejšie Ecko Unlimited (móda pre mužov) a Ecko Red (móda pre ženy). S kolekciou mikín pre jar 2011 sa značka Ecko tento rok naozaj predviedla. Modely mikín sú oveľa viac odviazané, ako kedy boli a to ako u pánov, tak aj u dám. Každú jarnej mikiny značky Ecko zdobí veľké logo značky, ktorým je nosorožec a podľa toho či sa jedná o kolekciu pre dámy alebo pánov, tak aj väčšinou nápis Unlimited alebo Ecko Red. Veľký výber mikín od Ecka nájdete napríklad na známom česko-slovenskom hip-hop shope www.queens.cz .

Mikiny Rocawear

Žiadna iná značka nemá v hip-hopovej móde také zastúpenie, ako značka Ecko, ale prezrite si aj jarnú kolekciu menej známejšej značky Rocawear. Táto značka bola založená dva roky po založení značky Ecko, teda roku 1995. Bola vytvorená úspešným rapperom Shawom Carterom nazývaným Jay-Z. Jeho firma je známa nielen oblečením pre pánov a dámy, ale aj svojimi elegantnými kabelkami, hodinkami a šperkami. Prvými modelmi značky boli široké a veľké rifle. Štýl hip-hopovej módy sa ale menia, a preto značka Rocawear uvádza neustále nové a nové kolekcie oblečenia. Pri kolekcií mikín jar 2011 má väčšie zastúpenie samozrejme pánska móda, ale dámy si na svoje prídu určite tiež. U Rocawear sa mi páči jednoduchosť všetkých modelov. Oblečenie bez zbytočných doplnkov a ozdôb, tým sa značka Rocawear riadi.

Zdroje: www.nike.com www.adidas.com www.shopecko.com www.gueens.cz www.rocawear.com Digital Vision / Anthony Ong / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.