Naj make-up? Ten od Dermacolu!

Naj make-up? Ten od Dermacolu!

21. marca 2017, Dermacol, make-up, Dermacol Make-up Cover, Hollywood, najúspešnejší make-up na svete, filmový make-up, perfektné krycie schopnosti, dlhotrvajúci, zakrýva tetovanie, vysoký UV filter, profesionálne kontúrovanie

Sponzorovanej odkazy:

Ikonický Dermacol Make-up Cover patrí k najúspešnejším make-upom v Európe, Ázii, USA aj v arabských krajinách. Môžu za to jeho multifunkčné vlastnosti, ktoré si už 50 rokov pochvaľujú nielen bežné ženy, ale aj profesionáli z oblasti maskérstva na celom svete. Česká Dermacol kozmetika má svoj počiatok už v 60. rokoch a to priamo vo Filmových ateliéroch na Barrandove v Prahe. Tu spolupracovali kozmetickí špecialisti a vytvorili jeden z prvých krycích make-upov v Európe a na svete vôbec. Roku 1969 sa jeho licenciu podarilo predať až do Hollywoodu a dnes zostáva označenie „Dermacol“ nielen v Českej republike synonymom pre make-up.

Dokonalé líčenie počas celého dňa

Na naše československé rodinné striebro preto nedáme dopustiť a nie je sa čomu diviť. S Dermacol Make-up Cover vytvorí každá žena perfektné a dlhotrvajúce líčenie, ktoré vydrží celý deň. Make-up má rovnako vysoký UV filter s OF 30, ktorý chráni vašu pleť pred negatívnym slnečným žiarením, takže ho pokojne môžete používať aj v lete. Nemusíte sa ani trápiť nad tým, že by ste nedokázali nájsť ten správny odtieň. V ponuke je ich totiž rovno trinásť!

Z klasického make-upu od Dermacolu si môžete vytvoriť aj svoj vlastný BB krém. Pre bežné denné líčenie vám totiž postačí, keď si na chrbte svojej ruky zmiešate Make-up Cover s akýmkoľvek denným krémom (napríklad Dermacol Hyaluron Therapy) a máte postarané. Pokožka získa jednotný tón, ochranný UV faktor a vďaka kyseline hyalurónovej obsiahnutej v Dermacol kréme aj potrebnú dávku hydratácie.

Perfektné krycie schopnosti

Ďalšou výhodou make-upu od Dermacolu sú jeho dokonalé krycie schopnosti. Potrebujete zakryť jazvičky, kruhy pod očami, akné, vyrážky či iné kožné nedostatky? S Dermacol Make-up Cover to už nebude problém. Tento zázrak dokáže prekryť aj veľmi tmavé miesta a dokonca aj zjednotiť pleť tak, aby vyzerala prirodzene. S inými konektormi sa vám mohlo stať, že by bola vaša pleť viac vysušená. Koža by sa odlupovala a bol by potrebný mastnejší krém, aby vaša tvár nevyzerala ako maska. Dermacol Make-up Cover pleť nevysušuje, čo je ďalšia vlastnosť, ktorú mnoho žien ocení.

Make-up Cover od Dermacolu dokáže zakryť dokonca aj tetovanie. Ak sa teda chystáte na ples alebo inú spoločenskú udalosť, už si nemusíte vyberať len šaty, ktoré potetované partie zakryjú. Užite si odhalené ruky, chrbát i nohy. Použite odtieň make-upu, ktorý splynie s vašou pleťou, a môžete vyraziť.

Profesionálne kontúrovanie zvládnete aj doma

Kontúrovanie línií tváre patrí k obľúbeným technikám profesionálnych vizážistov. S dvoma odtieňmi Make-up Cover ho však zvládnete aj sama a to z pohodlia vášho domova. Tmavší odtieň sa aplikuje na miesta, ktoré je potrebné potlačiť (pod lícne kosti, bočné strany nosa, …) a svetlé odtiene, ktoré chcú naopak zvýrazniť (kútiky úst, oblasť pod očami, stred nosa, …).

Zdroj: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.