Buďte štýlová a zaobstarajte si apartný kúsok na hlavu!

Buďte štýlová a zaobstarajte si apartný kúsok na hlavu!

26. februára 2017, klobúky, unisex, Nila, Yellow 108, štýl, módny doplnok, zima 2017, pokrývka hlavy, hlava v teple, Nila.cz, fedora, dámske klobúky, pánske klobúky, Kalifornia, bohémsky štýl, Boho, kovboj, eco, udržateľný a vyradený materiál

Sponzorovanej odkazy:

Vyzerá to, že zima sa nás tento rok len tak nepustí. Nie je potreba smútiť a túto nemilú správu využiť ako skvelú príležitosť zaobstarať si nejaký ten apartný kúsok na hlavu. Nila – nezávislá predajná galéria a internetový obchod v jednom – ponúka práve teraz parádne klobúky od značky Yellow 108. Hlava v teple je predsa základ, a ak nie ste zástancami čiapok, módny doplnok v podobe klobúčiku je pre vás ideálnym riešením, ako prežiť ešte posledné zimné dni.

Značka Yellow 108

Značka s nevšedným názvom Yellow 108 k nám na Slovensko dorazila až z americkej Kalifornie a ponúka nám svoje klobúky vyrobené z udržateľných a vyradených materiálov. Názov si značka vypožičala zo vzorkovníka Pantone a má symbolizovať žltú farbu, ktorá stelesňuje radosť a pohodu. Žltá by v nás mala evokovať aj pohľad na slnečnú Kaliforniu, odkiaľ samotná značka pochádza. Okrem iného je táto farba neskutočne trendy.

Klobúky, ktoré majú štýl

Nila vybrala pre svojich zákazníkov klasické modely klobúkov, ktoré sa perfektne hodia pre mužov aj ženy. Ide o takzvaný unisex módny doplnok. Nájdete tu predovšetkým klobúky so širokou strechou a vysokou modelovanou hlavou, ktorým sa hovorí fedora. Všetky tieto kúsky sú vyrobené z merino vlny, ktorá je navyše prirodzene antibakteriálna a navyše odpudzuje vodu. Vďaka týmto vlastnostiam môžete klobúky od Yellow 108 nosiť po celý rok. Sú takmer nezničiteľné a navyše majú štýl.

Avšak klobúky typu fedora nepatria len na výlety a do daždivých dní. Môžete ich nosiť prakticky kamkoľvek a kedykoľvek. Hodiť sa vám bude dokonca aj v lete, kedy vás ochráni proti slnečným lúčom. Vezmite si k nim klasickú bielu košeľu alebo Fedoru zlaďte s outfitom v štýle Boho. Fantázii sa medze nekladú. V dnešnej dobe je dokonca trendy sa v takomto klobúku aj vydávať alebo v prípade pánov ženiť. A až budete doma Fedoru dávať dole z hlavy, zaveste si ju napríklad v izbe na stenu. Bude totiž fungovať skvele aj ako bytový doplnok. Americký nadčasový dizajn sa tu nezaprie.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii doplnky.